2737
2734
عنوان

متاهلا بیاین لطفا🤔🤔سوال دارم

1091 بازدید | 46 پست

شماها تو هرشرایطی باشین مثلا خسته باشین اگه همسرتون رابطه خواست نه نمیگید؟؟؟

من واقعیتش نمیتونم هروقت خواست قبول کنم کل دعواهامونم سرهمینه😬خییلی سعی کردم خوب شم ولی نمبتونم

خسته شدم

نه اگه شرایطش رو نداشته باشم میگم باشه برای فلان وقت مثلا اونم قبول میکنه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با اینکه باردارم اگه حالم خوب نباشه بگم نه قبول نمیکنه به زور میاد ، گاهی هم قهر میکنه

منم چون حوصله قهر ندارم قبول میکنم 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
نه اگه شرایطش رو نداشته باشم میگم باشه برای فلان وقت مثلا اونم قبول میکنه

چه خوب که ناراحت نمیشه

واقعا یه وقتایی هم بد موقع میخوان

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

نه لارم نیست همیشه قبول کنی رابطه یه چیز دوطرفه س توام باید شرایطشو داشته باشی و لذت ببری .ما که عروس ک جنسی مردا نیستیم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

من ۹۹ درصد قبول میکنم

قبولم نکنم هیچی نمیگه

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
2740
چه خوب که ناراحت نمیشه واقعا یه وقتایی هم بد موقع میخوان

آره دیگه آدم بعضی وقتا شرایطش رو نداره 

از وقتی هم باردار شدم که کلا همچی تعطیل

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
من با اینکه باردارم اگه حالم خوب نباشه بگم نه قبول نمیکنه به زور میاد ، گاهی هم قهر میکنه منم چون ح ...

همسر من نزدیکمم نمیشه میگه شکمت نمیزاره آدم ...

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه خودت نیاز وتجربه کرده باشی باید بدونی وقت وساعت حالیش نمیشه وبه شدت اذیت کننده و کلافه کنندست

مثل اینکه خیییییییلی گشنه باشی بگی ولکن حالا حوصله ندارم باشه فرداشب غذا میخورم

یا مثال بهتره دستت شدیییییید بخاره و نخارونیش !بگی حالا تحمل میکنم چندساعت دیگه میخارونم!

دسته خودشون که نیست موکولش کنی به بعد 

بعد اون کلافگیش اثارش برمیگرده به خودت وزندگیت 

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»
2706