2737
2734

مقصر جداییمون من بودم .و ایشون ذره ای تقصیر ندارن، خیلی تلاش کردن ،اما من بی عقل بودم و جفتک مینداختم.قهر و اشتی زیاد داشتیم.

الان بعد از این همه مدت باز باهم حرف میزنیم. ولی نه به شور و اشتیاق قبلا. ایشون مجرد موندنو هرگز ازدواج نکردن.

منم از جدا شدم قبلا. یادم نمیره هرگز.هنوز میخوامش ،اونم میخواد اما فکر نکنم برنامه ازدواج تو سر داشته باشه.

و برنامه مهاجرت دارن تا دو سال اینده. بنظرتون امکانش هست منصرف بشه و با من بمونه؟ نباز هست تلاشی کنم؟ 

چه بدونم یکاری یچیزی.نظر شما چیه؟

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا این فکرو میکنی ک دوباره بخاد سمت شما؟؟؟وقتی شمارو خاست نادیدش گرفتی رفتی الان تنها شدی رفتی سراغش!!!!کاش دنبال بهترین نباشین چون ممکنه همینیم ک دارین از دست بدین

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

اگر دختری در حال حاضر با پسری در رفت و آمد است و یا ولی باید آن دختر تهیه کند پوست آهو را و بر روی آن روز جمعه حوالی نماز صبح بنویسد:
ناروت هاجوت جانوت توكلو يا خدام هذه الأسماء بجلب قلب فلان أبن فلانة بمحبت فلانة بنت فلانة حتى يصير ذليلا لها ويعمل بمشورتها بحق الصاعق الواعق إن غابت عن عينيه يجن وأن سأل عنها 

سپس بعد از نوشتن، این عزیمه را پشت برگ آهو بنویسد و 5بار هم بر پوست آهو بخواند و دختر آن را از گردن خود آویزان کند و به دیدار پسر برود. با این عمل پسر رفته رفته مجنون دختر می شود و با این دعا  اقدام می کند. به شرطی که دختر در هر دیدار با پسر این دعا را همراه داشته باشد.
عزیمت این است:
 ناروت هاجوت جانوت أجب يا ساري أجب يا مسططلور أجب يا عائن أجب يا ناري أجب نرببتول أجب يا هنبرة وكلتكم على فلان أبن فلانة لو كان بين السماء والبحر أجلبوه وبدبابيس على رأسه أضربوه ولو كان ميت تحت التراب قوموه ولفلانة بنت فلانة لها سلسلوه كونو لها عونا وطوعا بلا أذى و لا قلبان

چرا این فکرو میکنی ک دوباره بخاد سمت شما؟؟؟وقتی شمارو خاست نادیدش گرفتی رفتی الان تنها شدی رفتی سراغ ...

من نرفتم سراغش خودش شروع کننده بود

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2706