2737
2739
عنوان

عشقم باهام قهر کرد

275 بازدید | 40 پست

یک درد بی درمانی به اسم جوش گرفتم 

پوستم مثل اینه بود 

دکتر پوست رفتم کوروتون داد

دکتر زنان رفتم سیپروتون داد

حالا سیپروتون بدتر صورت و بدن مو خراب کرد از جوش

عشقم ناراحته میگه من دوس ندارم این شکلی ببینمت

قرار بود بیاد امروز نیومد

خیلی ناراحتم بچه ها 

چه بود افتاد جونم بدبخت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐😐😐😐

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
2740

بنظرم به جای اینکه به فکر جوشا باشی به فکر حذف این ادم باش کسی که به خاطر جوش اینجوری کنه تو شرایط سخت تر میخواد چیکار کنه

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

چند سالشه؟😐

جوش اخه ؟

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

این آدم عاشق ظاهر شماست و اگه با ایشون ازدواج هم کنید بعد یه مدت چهره عادی میشه میخوای چیکار کنی؟ بعد زایمان پوست شل میشه لک میگیره اندام بهم میریزه، اونوقتم نمیاد خونه؟؟, کاش همگی کنار آدمی قرار بگیریم که عاشق روح ماست و اگه نواقصی تو چهره و انداممون ایجاد شد مطمئن باشیم درصدی از عشق بینمون کم نخواهد شد

خدایا شکرت♥️
2706