2733
2734
عنوان

آدمای که فکر می کنن عقل کل هستن

94 بازدید | 14 پست

واقعا رو مخن 

فکر می کنن هر نسخه ای که اونا بپیچن برای زندگی همه صدق می کنه و همه باید خوب اونارو خوب بدونن و بد اونارو بد 

جی میشه یاد بگیرن فقط تمرکزشون روی زندگی خودشون باشه 

یه دوستی دارم دو تا بچه داره با فاصله کم و همیشه تو تنش اضطراب و دعوا با شوهرشه و از بجه داری میناله ولی تا میشینه میگه شماها ظلم کردین به بچه تون که تک فرزنده حالا ما داریم در آ امش و عشق یگبا بچمون زندگی می کنیم ولی اون... 

ولی بازم ما باید چرت و پرتاشو بشندیم هربار

این تاپیک برای نظر دادن در مورد نک فرزندی یا چند غگفرزندی نیست در مورد اینه مه دست از سر بقیه برداریم و بزاریم زندگیشونو بکنن

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجا اسنجوریه عزیزم افکار و عقایدشون رو به زور میخوان بچپونن تو حلق ادم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

این فقط یه مثالشه بعضیام می خوان اعتقاداتشون رو به زور تو مغز مردم فرو کنن

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
این فقط یه مثالشه بعضیام می خوان اعتقاداتشون رو به زور تو مغز مردم فرو کنن

من که اگه آدم اینجوری دور و برم باشه قیچیش میکنم

دایی دارم همین شکلیه 

به زنش پول نمی‌ده بعد میاد میگه با من همفکری کنید تا خونه دارتون کنم 🤣🤣

الان شیش ساله باهاش حرف نمی‌زنم

کلا  قطع کردم باهاش 

2740
من که اگه آدم اینجوری دور و برم باشه قیچیش میکنم دایی دارم همین شکلیه  به زنش پول نمی‌ده ب ...

خیلی سخته تحملشون 

ولی من خیلی قطع رابطه برام سخته  

اصلا نباشه  وابسته به خودت باش نه دیگران

اتفاقا وابسته نیستم خیلی با خانواده سه نفرمون یا حتی تنهایی خودم خوشحالم ولی دوست ندارم دوست یا فامیلمو کلا کنار بذارم دلم میسوزه برای اون فرد و اون خاطرات خوبی که دارم باهاشون و ماهی یبار دلم تنگ میشه براشون

اتفاقا وابسته نیستم خیلی با خانواده سه نفرمون یا حتی تنهایی خودم خوشحالم ولی دوست ندارم دوست یا فامی ...

خب روشنک جان منم مثل خودتم ( چه اسم قشنگی داری 😍)

منم دوست ندارم 

ولی این داییم رو که میگم وااااقعا مثل سنگ پا بود که بکشی روی مغزت

ولی رابطه ام رو با دیگران حفظ میکنم در حد تعادل 

مثلا خودم زنگ میزنم حال دختر عموها و اینارو میپرسم در صورتی ک اونا اصلا یادشون می‌ره من هستم

ولی زنگ زدن رو بیش از حد نمیکنم که فکر کنن آویزونم

خب روشنک جان منم مثل خودتم ( چه اسم قشنگی داری 😍) منم دوست ندارم  ولی این داییم رو که میگ ...

لطف داری عزیزم😍 اسم شما هم خیلی قشنگه

واقعا گاهی راهی نمی مونه آدم مجبور میشه

2706