2733
2734
عنوان

ازدواج

158 بازدید | 22 پست

سلام بچها لطفا جواب بدین من ۴ سال با پسری تو رابطه هستم ک همش دعوا داریم سر مادرش ک قرار بود بیار هرکاری میکنم نمیاره میگه میارم هزار بار کات کردیم سر این موضوع ک ی بار مجبور شد شماره منو بده زنگ بزنه ولی بازم خضوری نیوزد و گفت میارم چقد تکرار میکنی تا اخر اردیبهشت وقت داد بیار ولی حس میکنم نمیاره .عاشقشم نمیدونم چیکاز کنم خیلی دارم اذیت میشم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
1
50%
۲
1
50%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رابطه تون بسی مزخرفه 

بابا ماها رو با ناز کشیدن و التماس اومدن خواستگاری مون الان بعد عروسی با خونواده شوهر و مادرشوهر به مشکل خوردیم وای به حال تو که از الان مادر پسره داره طاقچه بالا میذاره 

من جات بودم تمومش میکردم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
بگو این رابطه باید یا وارد فاز ازدواج سه یا تموم و مجبورش کن انتخواب کنه اگر گفت ازدواج بگو باشه پس ...

فعلا گفته تا اردبهشت تا اخرش صبر کن مادرمو میارم میگه چقد هر روز میگی چقد بگم میارمت

رابطه تون بسی مزخرفه  بابا ماها رو با ناز کشیدن و التماس اومدن خواستگاری مون الان بعد عروسی با ...

با مامانش صحبت کردم قرار گذاشته حس کنم خود پاتنرم نمیاره 

2740

[QUOTE=336798340]چی بیاره؟ خودت فهمیدی چی نوشتی؟ اصلا گزینه های نظر سنجیت چی بود[/QUOTمادرشو اشتباه زدم نظر ستجی من تازه اومدم اینجا بلد نبودم میخواستم تااپیک باشه

اگه راضی نیست چرا پس زنگ زد بهم مادرش

شاید اصلا اون مادرش نبوده این دوره خیلی گرگ شدن یه خانم از اشناها. غریبه شاید. حالا فعلا هم صبر کن تا آخر اردیبهشت

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
شاید اصلا اون مادرش نبوده این دوره خیلی گرگ شدن یه خانم از اشناها. غریبه شاید. حالا فعلا هم صبر کن ت ...

مطمعنم مادرش بود چون صداشو میشناختم و ی بارم یواشکی شماره مادرشو حفظ کرده بودن

2706