2733
2739
عنوان

مشکل با همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 27 پست
زنیکه جاده قلبش بایدم بگیره بمیره.اصلا چه راحت شوهرت بهش پیام داده و ارتباط گرفته

همون دیگه مردها ببین کیارو به زناشون ترجیح میدن همون دیگه عوض اینکه مرد جواب بده طلبکارم هست بد زمونه ای شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجوری بدتر میبشه اون خانم اشناس و‌مطمعنم کاری میکنه من غرورم بشکنم ازش معدرت خواهی کنم  من ا ...

یعتیقه چی معذرت خواهی کنی؟؟بهش بگو به چه حقی به شوهر من پیام دادی

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
2742
اون اصن پیام نمیداد که همسرم همش میرف بهش پیام میداد الان بعد این دعوا تازه دارن شرو میکنن

بچه ها اون موقع که من اون پیام هاش دیدم ماموریت بود نکیتونم بگم چتت دیدم چون به محض برگشت به خونه پاک میکنه

بچه ها اون موقع که من اون پیام هاش دیدم ماموریت بود نکیتونم بگم چتت دیدم چون به محض برگشت به خونه پا ...

بگو الان مهم نیست من از کجا فهمیدم 

مهم اینه تو چرا به اون پیام میدادی

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
بگو الان مهم نیست من از کجا فهمیدم  مهم اینه تو چرا به اون پیام میدادی

اوهوم گفتم و‌اون گفت میبرمت در خونه اون خانمه تا مشخص بشه کی چی گفته و من کاملا رودروایسی دارم چون فامیل دوره و اون چیزی مگفته این همسر منه که به اون پیام میداد و اون جواب نمیداد

2738
اوهوم گفتم و‌اون گفت میبرمت در خونه اون خانمه تا مشخص بشه کی چی گفته و من کاملا رودروایسی دارم چون ف ...

همسرم کلا زیر بار نمیره از اینکه میبینه من استرس گرفتم خیلی لذت میبره 

من واقعا شب تا حالا نخوابیدم و‌اقعا از استرس نمیدونم چیکار کنم

شما کمکم کن

فقط باید سر حرف خودت بمونی. بگو خودش بهم گفته. هم بینشون خراب میشه هم شوهرت دیگه به هیچ زنی اعتماد نمیکنه ک بخاد باهاش سر و بر داشته باشه. 

اگه رو در رو هم شدین به زنه  بگو خودت بهم گفتی. هر چقد حاشا کردن تو هم بگو دروغ نگو خودت بهم گفتی وگرنه من از کجا میدونستم

سر حرفت بمون نه قتل کردی و نه جرم خوب هم کردی قوی باش نزار شوهرت بفهمه که ترسیدی اونی که باید بترسه اونه بگو اگه کاری نکرده بودی چرا اینقدر اصرار داری بدونی من از کجا فهمیدم 

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه