2737
2734
عنوان

مشکل با همسر

308 بازدید | 27 پست

خانمای عزیز به کمکتون احتیاج دارم 

من دو ساله ازدواج کردم یکم به همسرم شک داشتم 

به خاطر همین اینستاش بدون اینکه بدونه بر خودمم چند ماه پیش نصب کردم و اصن متوجه این قضیه نشد 

من دیدم که  هشت ماه پیش به خانم اشنا پیام داد باهاش صحبت کرد ولی چیزی نگفتم چون نمیخواسنم بفهمه و الان سر یه دعوا من استباه بزرگی کردم و گفتم تو دایرکت فلانی رفتی و بر اینکه شک نکنه گفتم خود اون طرف  بهم گفته و همسرم به اون خانم پیام داد موضوع چیه و اون خانم گف من چیری نگفتم الان من چیکار باید بکنم خیلی موصوع عجیبی شده لطفا راهنماییم کنین همسرم عصبانیه لطفا راهنمایی کنین

تعداد رای : 3
نظرسنجی
2
1
33%
3
2
66%

حالا این نظر سنجیت چیه😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجهش نشدم نمیدونم چجوری پاکش کنم

نمیدونم فکر نکنم پاک بشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اصلاااااا زیر بار نرو که اینستاشو رو گوشیت داری بگو خانومه ترسیده راستشو نگفته که بهم خبر داده 

مسئله اینه که خانمه خودشو زده به مریضی که من قلبم درد میکنه استرس سمه و همسرم میگه باید یکی گردن بگیره

مسئله اینه که خانمه خودشو زده به مریضی که من قلبم درد میکنه استرس سمه و همسرم میگه باید یکی گردن بگی ...

بگو یه روز که حواست نبوده اینستاتو چک کردم......همینو بگو دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه🙄

2740
اصلاااااا زیر بار نرو که اینستاشو رو گوشیت داری بگو خانومه ترسیده راستشو نگفته که بهم خبر داده 

یه حسی بهم میگه همسرم از این قضیه داره استفاده میکنه با اون چن کنه خیلی حس بدیه نه راه پس دارم نه پیش زندگی بدی ندارم همه جورم ادم خوبیه فقط همین اخلاق گند داره بره دایرکت این و اون واقعا نمیدونم چیکار کنم

مسئله اینه که خانمه خودشو زده به مریضی که من قلبم درد میکنه استرس سمه و همسرم میگه باید یکی گردن بگی ...

به جهنم قلبش درد میگیره چه جالب به فکر قلبشم هست ولی به شکستن قلب تو اهمیت نمیده

یه حسی بهم میگه همسرم از این قضیه داره استفاده میکنه با اون چن کنه خیلی حس بدیه نه راه پس دارم نه پی ...

بگو اصل داستان که چت کردنش با اون زن هست رو قرار نیس بذاری کنار. بگو دیدم تو گوشیت .

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
به جهنم قلبش درد میگیره چه جالب به فکر قلبشم هست ولی به شکستن قلب تو اهمیت نمیده

زنیکه جاده قلبش بایدم بگیره بمیره.اصلا چه راحت شوهرت بهش پیام داده و ارتباط گرفته

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
2706