2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آرتمیس..پارسا.

ارتمیس دختره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
2740

پارسا

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نامٺ شروع مبحث زیباے عاشقی سٺ حا سین و یا و نون الفباے عاشقے سٺ هرکس کہ عاشقت شده فهمیده سٺ کہ ...

در شهر به دیوانگی، انگشت نمایم

رسوای جهان ساخت ، تمنای تو من را

اسم پسرفقط حسین به همه اسمی هم بیاد فقط حسین

در شهر به دیوانگی، انگشت نمایم رسوای جهان ساخت ، تمنای تو من را اسم پسرفقط حسین به همه اسمی ...

اینو قبلآ هم گفتم که

می دونی چرا عاشق اسم حسینم؟؟

عاشق اهل بیت و انبیا و ملائکه ام جونم می ره برای تک تک شون.

یه شب سحر جمعه بیدار شدم.شنیدم سحرهای جمعه توبه می بخشن و مراد می دن.بعد از دعاهام برای ظهور و .. مضطرانه گفتم خدایا اگر بچه دار بشم اسمشو بهم نگی من نمی تونم حسن بگذارم حسین نگذارم اسماعیل نگذارم یوسف نگذارم عیسی نگذارم..یا مثلآ فاطمه بگذارم زینب نگذارم مریم نگذارم خدیجه حوا رباب رقیه زهرا ..همه ی مقربینتو دوس دارم اگر یه وقت بچه دار شدم و خودت اسمشو نگی بهم در خواب و بیداری اسمشو می گذارم جمیع انبیا ائمه شهدا امامزادگان ملائکه.واقعآ میخواستم همین کارو کنم.گفتم خدایا عشق تو چیه تو بگو هر چی تو بگی

چند روز بعد خواهرشوهرمو دیدم

گفت یه خواب دیدم

خواب دیدم چند شب پیش خدا یه پسر بهت داد

گفتم اسمش چیه یه ندایی اومد گفت حسین

گفتم محمد حسین ؟امیر حسین؟

می گه چنان محکم گفت و داد زدن گفتن فقط حسین

فقط حسین

و از خواب پریدم

اون روز فهمیدم هم اون اسم و عشق زمین و آسمان و خدا و جمیع انبیا و ائنه و مقربین چیه و هم حکمت اون خواب که چرا خواهر شوهرم دیده بودن و در خواب خودم نیامده بود.که بماند این یکی

بعد از اون روز عاشق شدم به اسم حسیییین

2706