2737
2739
عنوان

هرکی حاجت داره،اسمش رو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 208 پست
بهم دیگه برسیم🥲🥺

اگر دختری در حال حاضر با پسری در رفت و آمد است و یا ولی باید آن دختر تهیه کند پوست آهو را و بر روی آن روز جمعه حوالی نماز صبح بنویسد:
ناروت هاجوت جانوت توكلو يا خدام هذه الأسماء بجلب قلب فلان أبن فلانة بمحبت فلانة بنت فلانة حتى يصير ذليلا لها ويعمل بمشورتها بحق الصاعق الواعق إن غابت عن عينيه يجن وأن سأل عنها 

سپس بعد از نوشتن، این عزیمه را پشت برگ آهو بنویسد و 5بار هم بر پوست آهو بخواند و دختر آن را از گردن خود آویزان کند و به دیدار پسر برود. با این عمل پسر رفته رفته مجنون دختر می شود و با این دعا اقدام می کند. به شرطی که دختر در هر دیدار با پسر این دعا را همراه داشته باشد.
عزیمت این است:
 ناروت هاجوت جانوت أجب يا ساري أجب يا مسططلور أجب يا عائن أجب يا ناري أجب نرببتول أجب يا هنبرة وكلتكم على فلان أبن فلانة لو كان بين السماء والبحر أجلبوه وبدبابيس على رأسه أضربوه ولو كان ميت تحت التراب قوموه ولفلانة بنت فلانة لها سلسلوه كونو لها عونا وطوعا بلا أذى و لا قلبان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینکه فرد مورد نظرم سمت گناه نره برای خوب شدن بیماریهای روحی مادرم برای باطل شن طلسم و حادوی ...

سلام عزیزم انشاالله به خواستت برسی🌱

برای بنده حقیرهم دعاکن💫

S💫M
2728

نازنین به عشقم برسم 

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2740
انشاالله به خواسته ت برسی🌸🦋 برای بنده حقیرهم دعاکن🌱

حاجت رواشی استارتر انشا الله

برا منم دعا من،شوهرم سربه راه بشه،مهر منو دخترم بزه تو دلش،دخترم بدجور بی قراری میکنه 😔 

اسمم فاطمه

تبر فراموش میکنه،این درخته که یادش میمونه🌳

فاطمه و مرضیه 

انشالله حاجت روا بشی🥰 التماس دعا🙏

بعضی وقتها باید دست برداریم ازغصه خوردن و خراب کردنِ روزهایمان.باید بدانیم اگر تلاشمان را کردیم و راهمان را درست انتخاب کردیم پس بقیه‌اش دیگر دستِ ما نیست.ما وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم بقیه‌اش دیگر دست خداست و خواست خودش.بسپاریم به خدا و آرام باشیم ،با 
2706