2733
2734
عنوان

ب نظرتون حرف بدی ب شوهرم زدم؟؟؟

139 بازدید | 9 پست

دیشب منو گذاشته با داداشم رفتن موتور سواری من تا نصف شب خونه تنها بودم دفعه صدمشه منم کلأ از دیشب ی کلمه هم حرف نزدم باهاش ولی ی چیزی جلو داداشم گفت ک خیلی آمپرم چسبید یکی ک گفت من اگه نمیگرفتمش میموند رو دستتون منم گفتم حالا خوبه دوسال پاشنه درمونو از جا درآورده بودی ب زور دادن منو بهت بد کلأ کارشه همه چیز منو با بقیه مقایسه کنه مثلأ اشپزیمو با مامانش رفت و امد ب خونه مادرشو با جاریم الان از داداشم پرسیدم زنت خونه بابا اینا بود ؟؟؟شوهرم پرید وسط ک اره ی بارم مثل تو زنگ نزد والا منم گفتم خیلی دوست داری شبیه اون باشم؟؟؟اون ماهی ده تومن پول تو جیبی میگیره روزی ی دونه مانتو میخره شوهرمم گفت خب برو بخر توام این همه بهت پول دادم ی جوری میگی الان داداشت فکر میکنه نمیدم بهت گفتم منو پس با کسی مقایسه نکن عذاب وجدان گرفتم چون خیلی نداری مارو میزنن تو سرمون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه امادگی اینو داشته باش که با یکنفر مقایسش کنی هر وقت گفت فلان زن اینجوریه تو هم بگو فلان مرد اینجوریه خوش به حال زنش تا دیگه به خودش اجازه نده با کسی مقایست کنه

2738
نداری کی رو ؟ یعنی شوهرت ؟ کلا قیافه گرفتی اشکالی نداره اما ده تومن پول تو‌جیبی نگو‌دیگه شوهرت حس ...

اسی حس بدی نگرفته که شوهرش گفته اگه من نبود کسی نمی‌گرفتت تک تک جملاتش حس بد به طرف منتقل می‌کنن