2737
2739

من اخه نظرم اینه اگه قراره با کسی باشی که بگی نگم دلتنگشم پررو میشه

بهش ابراز احساس نکنم

نادیده ش بگیرم ک پررو نشه

پس اخه ادم دورازجون شماها دلش درد میکنه بااین ادم تو رابطه باشه

من نمیگم وزه باشی مدام درخواست قرار کنی یا اویزون طرف باشی ولی در حد معمول ابراز احساس 

بیان دلتنگی

حتی با کارای کوچیک طرفو سوپرایز کردن واقعا بد نیست

من بااینکارا خیلی حس خوبی میگیرم

نظر شما چیه

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی باید شاشید توی اون رابطه‌ای که توش از ترس از دست دادن نتونی صمیمیت نشون بدی و خود واقعیت باشی.

من موافق این هستم که آدم باید در کنار زندگی عاطفیش یه زندگی فرعی مستقل هم داشته باشه که طرف مقابل فکر نکنه با تموم شدن رابطه دنیا برای آدم به آخر میرسه. مثلا گاهی تنهایی بیرون رفتن، با دوستان دیگه وقت گذروندن، یه شغل داشتن. ولی سرد و سنگین بودن تو رابطه پایه‌های رابطه رو میخوره و سست می‌کنه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

از نظر من رابطه ای که بخوای با سیاست کنترلش کنی 

هیچ لذتی ازش نمیبری 

چون احساس واقعیتو ابراز نمیکنی 

و تو این دوره زمونه هم نمیدونم رابطه بدون سیاست 

شدنیه یا نه ؟ 

اگه بشه که خیلی عالیه

به امید تو 
2740

کلا درست نیست که ابراز علاقه نکنی-

ببین عزیزم بستگی به گنحایش طرف مقابلت داره 

بعضیا ابراز علاقه رو دوست دارن. 

بعضیا واقعا خیلی پرو میشن.چون میدونن طرف مقابل وابسته و عاشقه هعی به زبون میاره شروع به اذیت کردن میکنه 

کلامی و گرفتاری بنابر شناخت طرف مقابل باید باشه 

به جنسیتم ربطی نداره حالا اون طرف اقا باشه یا خانم 

مانا هستم 
یعنی باید شاشید توی اون رابطه‌ای که توش از ترس از دست دادن نتونی صمیمیت نشون بدی و خود واقعیت باشی. ...

دقیقا.من همیشه بیان کردم ک من دوست دارم ولی بروزی هم بری قرار نیست بمیرم.هرازگاهی بیان میکنم ک وجودش مهمه ک الان خوشحالم دارمش.۴ ماهه باهمیم.سربازه یجایی افتاده از لحاظ روحی یکم اذیته.من گفتم همیشه ک اون نباید بگیره.یبار من براش گل بگیرم سومرایزش کنم.دوستام میگن نهههههه مگه اون فلان کرده مگه بهمان کرده وظیفه اونه توروخوشحال کنه.تو اینستا همش میگن ادایی باشید ب طرف برینید تا دوستون داتشه باشه پسرا خوششون میاد سگ محل کنی.

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔
کلا درست نیست که ابراز علاقه نکنی- ببین عزیزم بستگی به گنحایش طرف مقابلت داره  بعضیا ابراز عل ...

کسی که اذیت میکنه 

شک نکن که عقده ایه و از جای دیگه کینه گرفته 

و اینجوری با اذیت کردن و سو استفاده 

خودشو ارضا میکنه که حس قدرت بگیره 

اون کمبودا و عقده ها جبران بشه براش

به امید تو 
2706