2733
2739
عنوان

مادرا یه لحظه میاین

79 بازدید | 12 پست

پسرم ۱۴,ماهشه هشت تا دندون تو این دو ماهه درآورده الان نمیدونم داره دوباره دندون آسیاب در میاره یا نه ،ولی هیچی نمیخوره از صبح تا شب چسبیده به سینه من منم شیر ندارم دیگه انقدر مک زده زخم شده  دارم بخدا دیوونه میشم عصبی بودم بدتر شدم می‌خوام ازش دور باشم منو میبینه فقط شیر میخاد نون خالی هم به زور میخوره چیکار کنم دارم دق میکنم به خدا سرم درد می‌کنه همش 

یا رفیق من لا رفیق له

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا نباید سینه رو تبدیل اسباب بازی بکنید.

و هی در دسترس باشه.

چون اسب میزنه ب رشد بچه فقط شسر خوزدت

بگذریم ک در مرحله دهانی از نظر روانشناسی هم زیادی تثبیت میشه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
الهی بگردم پسر منم خیلی سخت دندونه چک کن ببین مریض نیس؟ تب نداره؟ علایم دیگه نداره؟

نه مریض نیست خودمم شک کردم بردمش دکتر ولی حساسیت داره همیشه بینیش گرفته است سرفه و عطسه می‌کنه توی بهار بدترم شده

یا رفیق من لا رفیق له
نه مریض نیست خودمم شک کردم بردمش دکتر ولی حساسیت داره همیشه بینیش گرفته است سرفه و عطسه می‌کنه توی ب ...

خیارسبز بزاریخچال خنک شه ،نمک بزن بده بخوره خنک شه

سیب سرخ کرده دوس نداره؟ سیب سرخ کن بزارجلوش

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍
2738
کلا نباید سینه رو تبدیل اسباب بازی بکنید. و هی در دسترس باشه. چون اسب میزنه ب رشد بچه فقط شسر خوزد ...

من زیر یک سال کمش کردم ولی الان انقدر گریه می‌کنه تا شیرش بدم واقعا پشیمونم که شیر خودمو میخوره

یا رفیق من لا رفیق له