2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم برام کامنت نمی‌ذاره 🥴😂😐بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 85 پست
اسی برای خودت هنر یاد گرفتی یا برای اینکه بکنی تو چشم دیگران و از جاریت بهتر باشی؟

من از بچگی هنر کار میکنم عزیزم برای یه روز دو روز نیس که بخوام از کسی بهتر باشم 

تاپیکم هم کلا راجع به کامنت نذاشتن خواهر شوهر بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید براش تجربه شده که مباید اینکارو کنه یا هنوز اونقدری احساس نزدیکی باهات نمیکنه . تو بزار براش گا ...

نه بابا اونا کلا چهارماه عقد بودن از همون اول براش کامنت میذاشتع من الان چهار ماه از عقدمون گذشته ولی هیچی نگفته 😂👩🏿‍🦯

اتفاقا هنرمند نیاز به دیده شدن داره و انگیزه میگیره 

برو تو محیط هنری اونجا انگیزه بگیر شاید خواهر شوهرت اصلا نه علاقه و نه سررشته ای داره .چرا انقدر دوست داری بهت توجه کنن .عجیبه

2728
من از بچگی هنر کار میکنم عزیزم برای یه روز دو روز نیس که بخوام از کسی بهتر باشم  تاپیکم هم کلا ...

آخه هی میگی هنرمندم از قورمه سبزی گذاشتن جاریم بهترم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
برو تو محیط هنری اونجا انگیزه بگیر شاید خواهر شوهرت اصلا نه علاقه و نه سررشته ای داره .چرا انقدر دوس ...

عزیزم شما چرا انقد خشنی ؟من تو محیط هنری هم هستم تدریس هم میکنم موسیقی 

بقیه رو هم خودآموز یاد گرفتم و تو پیجم میذارم 

نه بابا اونا کلا چهارماه عقد بودن از همون اول براش کامنت میذاشتع من الان چهار ماه از عقدمون گذشته ول ...

خب شاید نظرش نسبت ب قبل تغییر کرده و مثل سابق فعال اینستا نیست .. میخوام بگم یعنی همش به شما برنمیگرده شاید این مسئله از سمت خودشه . میخوای راحت باشی کلا خوشبین باش

2740
شاید براش تجربه شده که مباید اینکارو کنه یا هنوز اونقدری احساس نزدیکی باهات نمیکنه . تو بزار براش گا ...

یه بار نقاشی پسرشو گذاشته بود پنج سالشه براش نوشتم اخی عزیزم هنرمند کوچولو هیچی نگفت 😐🥴فک کنم لایک هم نکرد 😂👩🏿‍🦯

نگفتم بهتره ولی خب غذا درست کردن و همه اکثرا بلدن و زحمت اینکه چند تا هنر و همزمان انجام بدی خب بیشت ...

اوکی هنرمند 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
بین شما تازه عقد کردی شناختی نه از جاریت داری نه خانواده شوهرت بهتره خودتو تو روابط اونا قاطی نکنی ح ...

من اصلا نمیرم حرف بزنم باهاش خودش میاد حرف میزنه 🥴غیبت می‌کنه 

2706