2737
2739
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهرم جلو جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 3175 بازدید | 130 پست

بشین دست نزن بگودستم دردمیکنه کمرم دردمیکنه وفلان عروست که داره پزشکی میخونه میدونه کسی که دست وکمرش دردمیکنه نمیتونه زیادکارکنه بی زحمت کمک کنه بهتون ازقبل رفتنم توخونه خودتوبزن به آی واوی که کمرم دردمیکنه دستم دردمیکنه که شوهرتم فکرنکنه رفتی خونه مادرش اونطوری میکنی اونجارفتنی حق روبده به تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو اگه خیلی باغیرتی از حق زنت دفاع کن اینکار درست نیست شما ظرف ی عده رو نشوری یه عده روی بشوری کلن ...

من عقد کرد بودم عین حمال ظرف میشستم گاهی خونشون میموندیم  کارم فقط ظرف بود میگفت باید بشوری .

حالا برااین جاری روشنفکر شدن 

من اگر جات بودم دوتا کار میکردم یک اول نمیرفتم اگرم میرفتم مواقعی بود که جاریم نباشه دوما از مادرشوهرت حساب میبری دیگه از جاریت چرا میترسی قشنگ برگرد ب جاریت بگو باهم بریم ظرفا رو بشوریم تنهایی نمیتونم 

2731

بهش بگو من که وظیفه ای ندارم بیام تنهایی ظرف ۴۰ نفرو بشورم اگه نمیتونی موقع مهمونی یه خدمت کار بگیر و یا اینکه ماشین ظرفشویی بخر. یه روز هایی هم بگو دل درد دارم مچ دستم درد داره سر درد دارم نمیتونم کاری بکنم سر درد دارم. تا حد خودشون رو بدونن این طوری که ظلمه در حق تو

به نظرم به شوهرت بگو با مامانش حرف بزنه بگه چرا اینقدر ندید بدید بازی در میارین یا دوتایی ظرف میشورن یا منم نمیزارم خانمم ظرف بشوره یا دیگه نمیایم   دوست ندارین اون عروستون ظرف بشوره خودتون بشورین 

سری بعد رفتی یه مچ بند طبی ببند دستت بگو دستم درد میکنه مال ژرف زیاد شستنه ظرف ۴۰ نفر  یا عل ...

ب لطف مادرشوهرم عادت کردم ظرفای زیاد رو .انقد مهمونی میداد قبل جاریم. انقد ظرف شستم دست وبدنم  میلرزه. مهمونارم  نمیزاشت بیان میگفت خودمون  هستیم

2740
من اگر جات بودم دوتا کار میکردم یک اول نمیرفتم اگرم میرفتم مواقعی بود که جاریم نباشه دوما از مادرشوه ...

جاریم میاد بنده حدا 

مادرش میبردش  بزور میگ بریم خودش میشورع 

زنیکه عنتر

جاریم بیچاره خیلی اصرار میکنه  تا سمت اشپزخونه میاد مادرشوهرم بزور  میبردش

به مادر شوهرت بگو ما خودمون باهم هماهنگ کردیم که من تنها کار همه رو نکنم 😤

مهمترین قانون دنیا : هر آنچه برای خودمان نمیپسندیم برای دیگران هم نپسندیم 💫✨
جاریم میاد بنده حدا  مادرش میبردش  بزور میگ بریم خودش میشورع  زنیکه عنتر

تنها راهش نرفتنه کم برو برا خودت ارزش قائل شو ی دفعه که مهمونی داره ی چیزو بهونه کن نرو ببینم کی میخاد کاراشو کنه

2706