2737
2734
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهرم جلو جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 3175 بازدید | 130 پست
بعدم میگ ظرف داداشمو زنشو نشور ولی بقیه رو باید بشوری مادرم دیسک داره

بگو اگه خیلی باغیرتی از حق زنت دفاع کن اینکار درست نیست شما ظرف ی عده رو نشوری یه عده روی بشوری

کلن نشور بگو نمیتونم مستقیم بگو و انجام نده بخدا قرار نیست هیچ خیری ازش بهت برسه 

از مادرشوهر من سلیطه تر نداریم یبار بهم گفت ی کیسه سبزی بردار گفتم سنگینه نمیتونم شوهرم بدجور نگام میکرد ولی برام مهم نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم میگ وظیفه تو و جاری هست . مادرم نباید دست بزنه

بگو سیزده ساله به وظیفه ام عمل کردم.  سیزده سال هم مرخصی باشم😊

ضمنا از در احساسات با شوهرت حرف بزن.  بحث نکن.  منم دلم می خواد تو مهمونیها پیش شوهرم باشم.  ناراحت می شم پشت تو حرف می زنند(مردم که نمی دونند چقدر زحمت ما رو می کشی فقط شب مهمونی رو می بینند 😔) 

2731

شما عزت نفس داشته باش 

وقتی میگه برو نرو

بعد هم خونه اون بود شما چرا پاشید برید جلوی در

دکتر که دکتره برای خودش دکتره به شما چه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

کار نکن خب ، نرو تا جایی که میتونی،

اگر هم صدات میکنه  خودت رو به کار دیگه مشغول کن 

بگو داارم میوه میخورم مثلا .

و شوهرت رو هم حتما در جریان این وضعیت قرار بده ! 

درخواست دوستی قبول نمیکنم ☺️ میتونید تو یکی از تاپیکام برام کامنت بگذارید اگه واجبه 💖
2738

دفعه بعدی به شوهرت بگو نمیام

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
این ندیدبدید خودشو مارو هلاک اون کرده چون دکتره.

ررسیدی اونجا ازاول دستت بذار کمرت بگو نمیتونم راه برم نمیتونم بشینم کمرم درد میکنه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ظرفا همیشه با منه  نمیزاره اون بشوره

چرا میشوری؟!!!  شما هم به جاریت بگو من تنها نمیشورم بیا باهم بشوریم گفت خسته بگو منم خسته ام دلیل نمیشه من تنها کارکنم اصلاااا رودربایستی نداشته باش

مهمترین قانون دنیا : هر آنچه برای خودمان نمیپسندیم برای دیگران هم نپسندیم 💫✨
2706