2733
2734
عنوان

رفتار عجیب مادرشوهرم جلو جاریم

3175 بازدید | 130 پست

دارم دیوونه میشم باردومه تاپیکشو میزنم 

حق دارم ناراحت شم؟

جلو اون همیشه جوگیر  میشه .

دیشب مهمونی بزرگ داشتن خونشون .

بعد غذا بعضی مهمونا داشتن میرفتن .

منم خیر سرم گفتم مهمون نوازی  کنم رفتم دم در باجاریم و مهمونا رو خوشامد  میگفتیم  و در وپارکینگ  میزدیم براشون. 

یهو مادرشوهرم  اومد رو کرد ب  من گفت تو برو ظرفارو بشور سمانه خوشامد  میگ .

جلو همه ...

بعد دم گوشم  گفت سریع بشور لیوانا رو چایی ببریم  .

بعدشم جاریم  اصلا نیومد کمک  من ظرف چهل نفرو همه رو تنهایی شستم .مادرشوهرم  میبردش  پیش مهمونا ازش تعریف میکرد .چون داره پزشکی میخونه انقد اینا ندیدبدیدن  کارمند نداشتن چ برسه دکتر .خودشو منو داره دق میده.ک اون دکتره

خیلی کوچیک میشم خودش ک نمتونه اونم نمیزاره کمک کنه حتی بخواد برا شوهرش چای بریزه مادرش میگ خدامرگم. پا میشه بااون کمرش خودش میریزه منم حمال اون کرده 

کاریم  جز تاپیک زدن و درد دل نمتونم بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک قبلتم گفتم چن بار انجام نده ول میکنه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728

والا من بودم قهر میکردم باهاش دیگه هم نمیرفتم خونه ش شما رو نمیدونم

دکتره که دکتره تحصیلات هر کسی واسه خودشه ربطی به احترامی که براش قائلن نباید داشته باشه

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738

عزیزم همونجا باید وسایلتو برمیداشتی می‌رفتی مگه غرور نداری

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

چرا نمیتونی ‌کاری بکنی

مگه خدا تو رو واسه حمالی افریده

دکتره ک دکتره دیگه تو ک نباید کلفت اون باشی

والا ماهم دکتر داریم تو فامیل بنده خدا بیشتر از همه ما کار میکنه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706