2733
2734

دقت کردم اونایی که زندگی بدی داشتن با خانوادشون الآنم با همسرشون مشکل دارن و راه برگشتی نیست کسی که پدرو مادر خوب داره ازدواج خوب بچه ی خوب کلا همینطور ادامه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگین اینا رو ۴ نفر مثل من مجردی سختی رو پشت سر گذاشتن  اگه تو ازدواجم به مشکل بخورن که امیدشون ...

نه عزیزم نگران نشو واسه همه یکسان نیست ببین شما اشرفمخلوقاتی. خدا بهت قوه عقل و درک داده اینقد برای انتخاب یکنفر کنکاش و توجه کن تا بتونی انتخابی نزدیک به خودت داشته باشی.. هیچوقت تمام زندگیا شبیه هم نیست... زن عموی من از روستا با خانواده فقیر امد شهرازدواج کرد بهترین زندگی خونه. زمین کشاورزی. دوتا پسر سالم خدا بهش داد... خدا به اندازه قلب ت بهت میده هرچی خوب تر بیشتر گاهی هم ممکنه خدا بخواد صبر بندهاشو بسنجه. پس باید سر بلند بیرون بیای

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2738
نه عزیزم نگران نشو واسه همه یکسان نیست ببین شما اشرفمخلوقاتی. خدا بهت قوه عقل و درک داده اینقد برای ...

خودت میگی برا همه یکسان نیست من اینقدر جنگیدم و به همه خوبی کردم که حالم داره از خودم به هم میخوره

نه خدا به اندازه ی خوبیت بهت نمیده

نمیدونم اوتیسم چه ربطی به عقل و انتخاب من داره. اما همیشه مطمئنم خدا هیچ جوره نمیتونه این مشکل رو واسم جبران کنه. 

واقعا یه وقتا میگم خب حالا جواب خودش رو میخاد چی بده. تمام دین و دنیا و اخرت منو ازم گرفت با چی جبران میشه 

نمیدونم اوتیسم چه ربطی به عقل و انتخاب من داره. اما همیشه مطمئنم خدا هیچ جوره نمیتونه این مشکل رو وا ...

چند سالشه بچتون علائمش چیه ببخشید که سوال میکنم اگر اذیت میشی جواب نده

ایشالله به آرامش برسی

2706