2733
2739
عنوان

چطوری دست نیافتنی باشم؟

79 بازدید | 8 پست

بچه ها ۲۲ سالمه 

با یه پسر ۲۵ ساله یه هفتس تو رابطم 

ولی نمیخوام سطحی و در دسترس باشم 

تجربه زیاد و پری ندارم میشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که از همین اول کاری جدی بگیرتم و فک نکنه دختر دم دستی هستم ؟؟ از تجربه هاتونم اگه میشه برام بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخه وقتی قراره با یکی باشی ک بش احساس نشون ندی پررو میشه اب از احساس نکنی پررو میشه خب ادم مگه مرض داره بره تو رابطع؟

خودت باش 

منم ۲۳ یالمه دوست پسرم ۲۵.سربازم هست.تا جاییکه میتونم هم ازش تعریف میکمم هم محبت میکنم.اینجوری وجدانم ارومتره ک یروزی هم اگه کات شد بدونم من کم نذاشتم

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔

نذار بهت دست بزنه

نذار خرج بزرگی برات بکنه

نذار حرف اضافه و جنسی بزنه 

به وقت خودت ارزش قایل شو مثلا بعد یه زمانی در شب به هیچ وجه رابطه مجازی نداشته باش...خودت رو کاملا و واقعا مشغول کن نه اینکه فریب ش بدی ...

ایشون مثل یه آپشن یه خودرو هست....همه کارهای رو در حد اعتدال بکن ...روح و ذهن ت رو درگیرش نکن که فرار می کنه...درس ت رو بخون ورزش ت رو برو بدون اطلاع پدر و مادرت هم کاری نکن...کاملا بهش چارچوب و محدودیت بده منظورم اینه

2740

مثل ماشین دنده اتوماتیک که بدون دنده اتوماتیک هم ماشین کار می کنه ....بی دلیل قهر نکن حساس و احساساتی هم نشو بی دلیل هم بهش نزدیک نشوووو....اون مرده اگه بخواد می تونه اقدام علنی و جدی برای خواستگاری بکنی اگر اینطوری هست که چه بهتر....اگه نه خوب یه مرد دم دمی بی عرضه هول به دردت نمی خورد....راستی عکس هم به هیچ وجه نده...