2733
2739

تاپیک قبلم گفتم تو خانواده ما همههه چی برای دختر زشته

دختر حق نداره موهاشو بیرون بزاره ، دختر حق نداره با دوستای دخترش حتی یه کافه بره، دختر اصلا حق نداره دوست صمیمی دختر داشته باشه!!! دختر اصلا چرا باید تنها بیرون بره!!

و کلا من با ۲۳سال سن هنوز محدودم😐 و حتی دوران نوجونیم به جز مدرسه با دوستام جایی نرفتم، هییییچ جا و بعد از مدرسه هم رابطمو با دوستام قطع کرد

الان داداشم از من کوچیک تره داره برای چند روز با دوستاش میره سفر

به مامانم گفتم اگر منم میخواستم برم همینطور راضی بودی وسیلامو جمع میکردی

گفت دختر با پسر فرق میکنه😐 و یه عالمه حرف زد که دیگه نتونستم جوابشو بدم اومدم تو اتاق🚶🏻‍♀️

مامانم تو بحث کم نمیاره

ولی واقعا نمیتونم ظلمی که این همه سال در حقم کرد رو ببخشم...

در حق ما دخترا و زنا خیلی ظلم‌ها شده و میشه به خاطر دختر بودنمون    

دقیقا :)))

من ولی یکم بیشتر از بقیه دخترا در حقم ظلم شد :))

فقطم چون آروم بودم و از حق خودم دفاع نمیکردم و مامانممم بیشتر زور میگفت و منم میگفتم چشم🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوتاه نیااااااااا

اگه با دوستت بری کافه چی میشه ؟ داد میزنه قهر می‌کنه ، دو روز دیگه مجبوره آشتی کنه و عادت می‌کنه و می‌فهمه تو هم آدمی

نترس از ناراحت شدنش، مگه مامانت میترسه تو ناراحت شی؟؟؟ عاقل بااااااش، هر کاری نکن ، ولی بیرون رفتن حق تووووعه، بفهم اینو

2728

ب منم از این حرفا میزدن ولی میرم بیرون و میام و هرروز به ساعت موندنم تو خیابون و کافه اضاف میکنم😂چاره ایی نیس باید جنگید

بابام منو همه جا میرسوند ولی الان برام ماشین خریده چون دیدن اهل کثافت کاری نیستم 

منظور اینک اول نشون بد جننبه آزادي داری و بعد خودت بیشترش کن حتی اگ دعواشد

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
کوتاه نیااااااااا اگه با دوستت بری کافه چی میشه ؟ داد میزنه قهر می‌کنه ، دو روز دیگه مجبوره آشتی کن ...

الان که دیگه واسم دوستی نزاشته :)) همش تنها تو خونه هستم

من تو مدرسه دقیقا ۱۰تا دوست صمیمی داشتم

سال اخر به تک تکشون پیام داد دیگه با دخترم در ارتباط نباشید :) 

همدانشگاهیام اکثرا پسرن

خیلی تنهام:)

2740
کوتاه نیااااااااا اگه با دوستت بری کافه چی میشه ؟ داد میزنه قهر می‌کنه ، دو روز دیگه مجبوره آشتی کن ...

دقیقا گل گفتی 

داداش من که الان ۱۲ سالشه میتونه با دوستاش بره کافه بره پارک همه جا بعد چون من دخترم تازه ازش بزرگترم نمیتونم برم چون پسر هست برن بمیرن همشون که بخاطر همینا ما محدود شدیدم دلیل نمیشه چون پسر هست پسر همه جای دنیا هست پس اصلا آدم نفس هم نکشه

درکت میکنم منم تو دوره نوجوونیم خیلی دوست داشتم سیبیل هامو بردارم اما اجازه نمیداد اخرش یواشکی اینکارو کردم 

بعضی وقتا در‌حقمون ظلم میکنن

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

من از تو کوچیکترم 

ولی میشه به حرف مامان و خانوادت گوش بدی؟؟

منم مث تو بودم ولی هر کاری میکردم که مامانم قبلش بهم گفته بود نکن و انجام میدادم اخرش برمیگشتم سر حرف خودش

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
دقیقااااا منم همین طورم بخاطر همین دیشب یه دعوای مفصل کردم که دختر پسر چه فرقی داره اونا هر غلطی بخو ...

میدونی چرا پسرا هر غلطی میتونن بکنن؟ چون یاغین، چون نمیشه بهشون گفت نکن، تو هم یاغی باش، مثثثل پسرا، البته به. وقتش هم ادب و احترام تا موقعی که حقت ضایع نشه 

2706