2737
2739

سلام دیشب باز سره یه چیز چرت و پرت دعوا کردیم من چند وقت پیش یه پیج داشتم کاری بود ولی دیگ باش کار نکردم گوشیم تو دستش بود یهو زد رفت همون اکانت کاری دید چنتا پست گذاشتم لباس و اینچیزا داد زد و هوار ک اینا چیه مگ من برات کم گذاشتم نمیدونم بدبختم میکنی من با کارت تو دارم کار میکنم اخرش نمیدونم کارتو هک میکنن پولارو میکشن بالا هفتصد هشتصد تومن پوله هیچی یه کولی بازی دراورد ک نگم گوشیمو میکوبید زمین عی منو فحش میداد که زنای مردم گرگن و نمیدونم گم بشی لای زنا مردم🥺😭این چرتو پرتا اون وسطم من به یه دعا نویس گفته بودم برام سرکتاب باز کنه 🤦گفت اره اول زندگیت همین بودی با دعا وجادو سرکار داشتی خیلی خالم بد بود دیشب خلاصه ولی خیلی کولی بازی درمیاره اینجور مواقع فقط هیچی نگفتم خدا خودش صدامو بشنوه این بشر رو یجوری بزنتش زمین که بفهمه از کجا خورده شرایط طلاق ندارم چون هم مهرم کمه هم اوضاع خانوادم همچین خوب نیس الان باش سرسنگینم صب گرفت بوسم کرد ولی اونی ک تو دلمه هنوز تو دلمه خیلی حالم بده چیکار کنم؟

اعتماد بنفسمو ریده توش...فکر میکنم من زشترین دخترم با اینکه اکثرا میگن خوشگلی ولی باور کنین احساس میکنم من تو چشم این بشر زشترینم،بی خاصیترینم ،بی کاربرد به درد نخور غکر میکنم خیلی دست و پا چلفتی ام احساس میکنم خیلی تنبل و بیخودم از بس ازم ایراد میگیرع این و اونو میزنه تو سرم...از ترسم نمبتونم بچه هم بیارم میگم بدتر میشه نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مهارت زندگی مشترک ندارید مسائل ساده رو تبدیل فاجعه کردید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
۱۴تا۳۱سالمه

شوهرت اخلاقش تنده و زیادی از اول بهش چشم گفتی اعتماد به نفس کاذب پیدا کرده یکن بی محلی کن بهش و به خودت برس یه جورایی خودتو وابسته و مطیع اون نشون نده یه جور بهش بفهمون که کل دنیای من فقط تو نیستی 

2740

اگر شوهر بخواهد زنش را طلاق بدهد و زن نگران چنین امری باشد و نخواهد از شوهرش جدا شود و یا اگر مردی زنش را ترک کرده و به زندگی باز نمی گردد زن می تواند با استفاده از این دعا و هم از طلاق جلوگیری کند و هم شوهرش را به زندگی برگرداند. این دعا بسیار قوی و فوری جهت طلاق ندادن باید در روز سه شنبه و در 15 روز اول ماه قمری و زمانی که ماه درخشنده می شود تهیه شود با گلاب خالص و لبان ذکر و بر روی کاغذی تمیز و بی خط بعد از بسمله بنویسد:

از اول سورة يس (الى) قوله يسعى/ فلان بن فلانه یاتی فلانه بنت فلانه او الی المکان کذا/ أينما تكونوا يأت بكم الله جميعا ان الله على كل شىء قدير كذلك يأتى كذا الى كذا ونفخ فى الصور فجمعناهم جمعا كذلك يجتمع كذا الى كذا وأذن فى الناس بالحج يأتوك رجالا وعلى كل ضامر يأتين من كل فج عميق كذلك يأتى كذا الى كذا قال عفريت من الجن الى قوله طرفك كذلك يأتى كذا الى كذا

اللهم يامميت الأحياء ومحى الموتى وجامع آدم وحواء على جبل عرفات اجمع بين كذا وكذا اللهم وان الأمر أمرك والحكم حكمك والسماء ساؤك والأرض أرضك ضيق اللهم السماء بماوسعت والأرض بما رحبت هلى كذا حاى يأتى الى كذا حتى تكون عليه أضيق من سم الخياط ولا يقر له قرار ولا يهنأ له عيش وى نوم ولا شراب ولا قعاد حتى يرجع كذا الى كذا اللهم لامنجى ولا ملجأ الى كذا حتى يرجع الى كذا –

ولو ترى اذ فزعوا واخذوا من مكان قريب كذلك يفزع كذا ويرجع الى كذا ان كانت الا صيحة واحدة فاءذا هم جميع لدينا محضرون كذلك يحضر كذا الى كذا بحق هذا الآيات البينات ولاحول ولاقوة الا بالله العلى العظيم وصلى الله على سيدنا محمد وعلى آله.

از این دعا  عدم طلاق و بازگشت به زندگی باید در دو برگ نوشته شود و یک بار تمام حروف مقطعه باشد و در برگ دیگر همه حروف به هم چسبیده باشد و هر برگ جداگانه باید در هوا معلق باشد تا باد آن را تکان دهد. با این طلسم در سریعترین زمان ممکن شوهر از طلاق دادن منصرف می شود و زن شاهد بازگشت مرد به زندگی می باشد