2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون یکسره حالت غر زدن اذیت کنه که روسریتو بکش جلو

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 31 پست
مگه خودش چلاقه

این اقایون تو ۹۹ درصد موارد حرف حالیشون نیست

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا بعضی از خانها واقعا شورشو دراوردن مثلا یکی از دوست های ما چادری بود بعد یهو شد مانتو کتی کوتاه شلوار مام کاشت ناخن مو بلوند ارایش هفت قلم.. بعد اونروز میگه نمیدونم چرا شوهرم همش سر پوشش بهم گیر خونمون جنگ و دعواس  خب میگم یکم رعایت کن چی میشه مگه تو یهو عوض شدی اون انتظار اینو نداشته ازت مثلا پروفایل هاش همه بدون روسری ایناس. خب شمام یکم رعایت کنید به اینجا نرسه

روسریمو میکشم جلو

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2740

من چون حوصله درگیری ندارم و ازون طرفم با اینکه خودم مانتوییم ولی چادر رو هم دوست دارم مشکلی باهاش ندارم و میگم اوکی بخاطر تو خواستت رو انجام میدم

ولی صد تا خواسته دیگه ازش میخوام🤪

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
والا بعضی از خانها واقعا شورشو دراوردن مثلا یکی از دوست های ما چادری بود بعد یهو شد مانتو کتی کوتاه ...

من خودم دم از حجاب نکیاد ولی دیگ نمیشه یکسره حواست باشه ی لاخ مو دیده نشه گاهیذادم روسریش بی اختیار میره عقب

خدانکنه دیده شه جلو همه با حالت اخم مگه بده تو

ولقعا لجم در میاد از بیشعوریش

والا شوهرم اینجوری شدیدا هم زورگو خوبه شوهر تو میگه بیرون نمیبرمت برا من میگه طلاقت میدم

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤

خیلیا میگن قبل ازدواج طی کنید 

به خدا مردا بیشترشون قبل ازدواج رضایت میدن و میگن اره ما راضی و ...

ولی بعد ازدواج ۱۸۰ درجه تغییر میکنن میگی چرا میگن چون عاشقت شدیم مجبور بودیم دروغ بگیم تا بعد از ازدواج بتون بگیم که رضایت نداشتیم 

دخترخانم هم معمولا به خاطر این چیزا طلاق نمیگیرن مخصوصا اگه بچه داشته باشن 

بهترین راه اشنایی و دوره نامزدی قبل از ازدواجه

من خودم دم از حجاب نکیاد ولی دیگ نمیشه یکسره حواست باشه ی لاخ مو دیده نشه گاهیذادم روسریش بی اختیار ...

عزیزم کوتاه بیا یواش یواش برو جلو 

اول بگو سختمه ولی بخاطر حرف تو سعی میکنم ی مدت ک باهاش راه بیای نرم میشه همسر منم همین بود الان راحتم 

حرف بعضی کاربرا را گوش نده لجبازی نکن بخاطر این ی مورد زندگی را یهودا زهر نکن 

خیلیا میگن قبل ازدواج طی کنید  به خدا مردا بیشترشون قبل ازدواج رضایت میدن و میگن اره ما راضی و ...

بله شما درست میگید شوهر منم شرایط پوشش من و پذیرفت ولی بعد ازدواج اذیت کرد ولی منم مقاومت کردم واز عقیده ام به خاطر همسرم دست برنداشتم دعواها داشتیم تا اینکه بالاخره موفق شدم

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
2706