2733
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد

143 بازدید | 2 پست

قهر کرد رفت ...بخدا نمیدونم چ کنم ...مدیر ساختمونیم هربار که ی چیزی میخره از داداشش پول نمیگیره ...الان خودمون لنگیم ..داداشش اعتیاد داره ...اما ب من چ ربطی داره ک داداشش معتاده ...اون زمان ک داشت مگه ب ما هزار تومن بخشیده ؟ بعدم همش ب من ضرر میزنه شوهرم ..همش میره پولارو‌خرج میکنه .حواشم بهش نباشه ۳۰ ملیون پول و دود میکنه ...بخدا نمیدونم چیکار کنم

مدیریت امور مالی خونه رو خودت گردن بگیر. زندایی من الان ۵۰سالو رد کرده. یه بیسواده کامله.همش چشمش به حقوق بقیه هست ،دشمن خونیه زنایی هست که‌شاغلن.ولی حقوق شوخرش کامل دستشه و خودش مدیریت میکنه،والا خونه زندگیش و سر وضع خودش و جهازی که به دخترش داده هم دست کمی از بقیه نداره.قشنگ باهمه رقابت میکنه. پولای‌شوهرتو بگیر دستت بگو خودم خرج میکنم تو دفتر هم باید بنویسم حتی هزار تومن واسه چی خرج شده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘