2737
2734

برای این که ارزش پول حفظ بشه

اگر نظرتون طلاست، طلا نو‌ یا دست دوم؟

❤ عاشق رادیو چهرازی، علی، حبیب، جمشید و دلبر ❤

طلا 

من ترجیح میدم طلا رو به عنوان اکسسوری استفاده کنم هم پس اندازی بشه

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من طلا دست دو خریدم طلافروشه اشنامونه گفت سکه فروختنی بیشتر ضرر میکنه، با قیمت الان هم طلا نو اصلا، ...

به خاطر حباب و اینا میگه موقع فروختن سکه ضرر میکنی؟

❤ عاشق رادیو چهرازی، علی، حبیب، جمشید و دلبر ❤
2740
سکه تمام سود بیشتر و حباب کمتری داره اما بقیه سکه ها مخصوصا ربع سکه حبابش خیلی زیاد هست، اما اگه زیا ...

البته برای سکه هم باید مراقب باشید سکه مال خود بانک مرکزی باشه وگرنه بعضی ها به قیمت سکه مرکزی میفروشن و به قیمت خیلی کمتر میخرن

....💖!