2737
2739
عنوان

مادرم و مادربزرگم برگشتن بهم گفتن .

461 بازدید | 12 پست

من درگیرم از زندگیم با شوهرم سردم خیلی سختی و بدبختی کشیدم هنوز ۲۲ سالمه . تک فرزندم خانوادم نمیزارن جدا شم ب زور منو برمیگردونن حتی با کتک و... هردوشون میگن تو جن...ده یی هرزیی بدبخت برو بمیر خودت بکش . مامانم میگ فردا جداشی زیر این و اون باید پیدات کنیم مک منم ک... نداشتم؟ فکر کردی تو داری؟ بچه ها خیلی بدتر حزف میخورم خیلی . شوهرم عصبیه دیونس هرکاری ازش برمیاد . نمیتونم چجوری فراموش کنم حرفارو؟ چطوری بگذرم؟ چجوری جداشم😔 . چون من و شوهرم باهم بودیم قبلش اینارو میگن . الان ۴ ساله ازدواج کردم . 

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا . مث مامان من الان حتا خونش نمیدم کم پیس میاد جواب پیاماشو بدم  خیلی رو محمه دیگ بهش حسی ندارم با غریبه ها برام یکسانه .   از خودشو بابام متنفرم ک نتونستن بچشونو حمایت کنن خاک ت سر همچین پدر مادری  ک پشت بچه نیستن :) . حرفاتو درک میکنم.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2731
چه بی ادبانه جای حمایتشونه

مثلا اینا خوبه ‌‌ . مامانم جلو عمش میزد تو سر خودض بمن میزد میگفت یا جای اینه یاجای من منم ساعت ۶ غروب زدم بیرون ولی اومدن دنبالم .

ای بابا . مث مامان من الان حتا خونش نمیدم کم پیس میاد جواب پیاماشو بدم  خیلی رو محمه دیگ بهش حس ...

الان چند روز ی بار زنگ میزنم همش حرف میزنم میگم حلالت نمیکنم حلالم نکن . 

اگه شوهرت پولداره ،یکم سیاست بکار ببر مدتی فیلم بازی کن ،پول و طلا واسه خودت جمع کن بعدش مستقل شو ،خ ...

ن شوهرم ک نیس اون خونه هم توشیم مال خانوادمه . طلا دارم ولی پول هیچ . نمیخوان میگن حرف مردم چی .

2740
ن شوهرم ک نیس اون خونه هم توشیم مال خانوادمه . طلا دارم ولی پول هیچ . نمیخوان میگن حرف مردم چی .

مردم خودشون کلی گند میزنن ،من بخاطر حرف مردم جدا نشدم الان بعد ده سال با دوتا بچه ،به فکر خودکشی افتادم دیگه از زندگی خوشم نمیاد بریدم،کاش جرات رودررویی با همه داشتم حداقل الان روانم سالم بود دوتا بچه هم اسیر خودم و این زندگی کوفتی نمی‌کردم 

مردم خودشون کلی گند میزنن ،من بخاطر حرف مردم جدا نشدم الان بعد ده سال با دوتا بچه ،به فکر خودکشی افت ...

دقیقا از همین میترسم . چون من ادامه بدم روانمو از دست میدم .

دقیقا از همین میترسم . چون من ادامه بدم روانمو از دست میدم .

گفتم سیاست بکار ببر،کاری کن خانوادت ازت بخوان جدا شی ،دیگه بعضی وقتا لازمه یه کارای بکنی،حالا ممکنه یکم طول بکشه ولی فقط اگه دیگه شوهرت  نمی خوایش حرف هیچکس اهمیت نده ،اونی که عذاب میکشه  تویی نه هیچکس

گفتم سیاست بکار ببر،کاری کن خانوادت ازت بخوان جدا شی ،دیگه بعضی وقتا لازمه یه کارای بکنی،حالا ممکنه ...

اخه نمیشه کاری کنم شوهرم باخانوادم خوبع خیلییییییی سیاست داره کسی حرفمو باور نمیکنه .

الان چند روز ی بار زنگ میزنم همش حرف میزنم میگم حلالت نمیکنم حلالم نکن . 

زنگ نزن بهشون بابا جات بودم نمیگفتم اینا سگ کین .

من خودم شوهرم واقعا خوبه فقط سریع عصبی میشه عصبی هم بشه وا ویلا همچیزو میشکونه. ولب خودمو دوسم داره مطمینم.

ولی اگ بامن میشد هیچوقت ازدواج نمیکردم.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .