2733
2739
عنوان

چرا همه مردا به من نگاه میکنن؟

412 بازدید | 31 پست

نه نگاه بد و شهوانی اکثرا به صورتم نگاه میکنن و نگاه ادامه دار

حتی بعضیا بعد اینکه رد میشم میبینم چرخیدن از پشت سر هم بهم نگاه میکنن

نمیگم خیلی خفن و خوشگلم ولی همه میگن قیافم خوبه

ولی اینکه همه نگام میکنن حتی خانوما معذبم میکنه احساس میکنم مشکلی دارم 

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اگه واقعا همیشه همه جا نگات کنن باید عادت کرده باشی

ماهم اینجوریم ولی تعجب نمیکنیم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740
شاید احساست درسته.

اخه همش میپرسم نگاه میکنم مشکلی پیدا نمیکنم

گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.!                                                  این شب صبح میشه بزودی✨                                     روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شکا اشک شوق باشد❤

خوشکلم ابن اشکالی نداره منم قدم بلنده هر جمعی همه نگام میکنن و حتی برمیگردن مخصوصا اینکه درشت هم هستم! گاهی باحاله گاهی حرص درار ولی باید عادت کرده باشی

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
شما به صورت بقیه نگاه نکن تا متوجه نگاهشون نشی

وقتی تو خیابون رد میشم یا وقتی وارد کلاس میشم چجوری چشمامو ببندم؟ 

منم یه وقتا اینجور میشه، دیگه شروع میکنم آرایش پاک کردن همش فکر میکنم زیاده درصورتی که نیست 😕😕😕😕

احتمالا به خاطر درشتی و رنگ چشامه 😕

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2706