2733
2734
عنوان

ماجرای غزاله و ارمان چرا خیلی از هنرمندا از ارمان دفاع کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 105 پست
اره منم شنیدم خانواده ی ارمان خیلی پولدار بودن و خریدن خیلیارو 

اونا از دید یه خانواده ک تنها دخترشون از دست دادن بع قضیه نگاه نمیکنن شاید درصد کمی بخاطر نجات جون یه جوان خیلی‌هاشون هم بخاطر شهرت و گرفتن پول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون بابای ارمان دکتر بود و پولدار خیلی خرج کرد فکر مبکرد با پول میتونه پسرشو نجات بده

اره خوبش شد میگفتن پسره انقد مطمئن بوده ک آزاد میشه تو زندان درس میخونه که عقب نیفته 

انگار نه انگار زدن بچه مردم رو کشتن و حتی جا جنازه ش هم نمیگن کجاس

تازه این ک کشته هم اول پدره گفته گردن نگیر خود پسره از دهنش در رفته

اقرار کرد .مگه تا اقراز نکنی هم اعدام میکنن!!!

اخرش اره ولی بعد چند سال اعتراف کرد

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2731
اینجور که من یادمه ارمان اصلا قبول نمیکرد که غزاله رو کشته!  شاید سر این بوده که میگفتن اعدام ن ...

کلک پدرش بوده که بعدا بتونه با پول و اینا جمع کنه قضیه رو 

تو جلسات بازجویی پسره از دهنش در میره 

فرص کن با چوب بیس‌بال زده تو سر دختره بعد دختره رو برده قایم کرده! دختر به اون بزرگی رو مگه میشه تنها سر به نیست کرد؟ قطعا اون بابای عوضیش کمکش کرده

اره ولی خودشون میگن هشتاد میلیون ادم فدای تاری موی بچه ام .یا یه نفر از دختر یکی از بازیگرا دزدی کرد ...

اینکه همه افراد مشهور در کشور در همه اصناف حتی سیاسیون، بچه هاشون را خیلی اهمیت میدن عادی هست ...منم یه شخص معمولی ام و بچه ام به اندازه بچه اونها اهمیت داره برام ...

ولی فکر میکنم خلط مبحث میشه این نظرتون ...

کلا تو تمامی قتل های مشهور، افراد معروفی ورود میکنن برای رضایت و رسم جامعه است 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چون با کشتن آرمان  فقط یک خانواده دیگا داغدار میشدن ، با کشتنش غزاله بر نمی‌گشت  البته اگ ...

ولی خانواده آرمان انقد نامرد بودن که حتی حاضر نشدن جسد دختره رو تحویل خانوادش بدن

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
کلک پدرش بوده که بعدا بتونه با پول و اینا جمع کنه قضیه رو  تو جلسات بازجویی پسره از دهنش در می ...

مثل فیلم بی بدن

با میله بارفیکس بود 

اه عوضی خدا نبخشتش😑واقعا سخته یه خانواده همش منتظر خبر دخترشون باشن

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2738
مثل فیلم بی بدن با میله بارفیکس بود  اه عوضی خدا نبخشتش😑واقعا سخته یه خانواده همش منتظر خبر ...

از همین داستان ساختنش اونو ولی من ندیدم حالم بد میشه 

دختره هم بی عقلی کرده با چه فازی پا شده رفته خونه طرف بگه جدا شیم:/؟

کلک پدرش بوده که بعدا بتونه با پول و اینا جمع کنه قضیه رو  تو جلسات بازجویی پسره از دهنش در می ...

گفتن دوستش لو داده

وقتی آرمان با دوستش تماس میگیره میگه غزاله رو کشتم بیا کمکم کن، اینم نمیره

پلیس رد تماس رو میگیره احضارش میکنه اونم اعتراف میکنه

یا یه دوربین فیلمشو گرفته که با ساک بزرگ قرمز از خونه میره بیرون و ...

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
ولی خانواده آرمان انقد نامرد بودن که حتی حاضر نشدن جسد دختره رو تحویل خانوادش بدن

میگن اصلا پیدا نشده 

شایعه شده که غزاله حافظشو از دست داده و یه جای دیگه زندگی میکنه

کاربری قبلا دست یکی دیگه بود
از همین داستان ساختنش اونو ولی من ندیدم حالم بد میشه  دختره هم بی عقلی کرده با چه فازی پا شده ...

اره من دیدم مثل همین بود

همین الانم بیشتر دخترا تو رابطه هاشون عقل ندارن والا😑

همین سلبریتیها خانواده غزاله رو مصمم کردن که ارمان رو اعدام کنن

چون میگفت اونا قصد داشتن ما رو از طریق رسانه ها تحت فشار بذارن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706