2733
2734

هیچی🤭

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی حق طلاق و تحصیل و کار و اینا

نه هیچی😂اونموقع تو فازش نبودم اگ میخواستمم نمیداد

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2731
نه هیچی😂اونموقع تو فازش نبودم اگ میخواستمم نمیداد

جدی ۱۷ بار تعلیق شدی😄

چجوری شماره پیدا کردی واسه ورود

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

هیچی...خودش وحرفش وصداقت  و نجابتش برام سند هست دلیلی نمیدیدم امضا بگیرم وقتی میدونم زیر حرفهاش نمیزنه

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️
هیچی...خودش وحرفش وصداقت  و نجابتش برام سند هست دلیلی نمیدیدم امضا بگیرم وقتی میدونم زیر حرفهاش ...

یعنی چطوری امضا میگیرن

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
جدی ۱۷ بار تعلیق شدی😄 چجوری شماره پیدا کردی واسه ورود

بیشتر..

فک کنم بیشتر از ۲۰ بار

با شماره فک و فامیل اومدم

ی داداش دارم ده بار فرستادمش سیم‌بگیره

اخر بار دیگ تا جواب داد گفت ژینو بخداااا دیگ سیم ندارم و نمیدن بهم

2740