2737
2739

خب اول از همه من کد دعوت بلو بانکم رو براتون میزارم و شما برنامه بلورو با کد من برای خودتون فعال میکنید چند ساعت بعد بهم از طرف بلو پیام میاد و اسمتونو بلو میگه بهم بعد میاید بهم اسمتونو میگید و من خودم شخصا بهتون یاد میدم ترفند کسب درآمد روبیکارو خیلی آسونه روزی راحت ۵۰ تومن یا بیشتر میتونید کار کنید و لااقل پول تو جیبیتون رو در بیارید برای خودتون 

باور کنید راست میگم

کد دعوت بلو بانکم NRTSWA

خانومای نی‌نی‌سایتی لطفا یادتون نره که پشت هر اکانت یه قلب هست پس لطفا مراقب اون قلب باشید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
هرکد دعوت برا شما هم واریزی داره بعد میگی تبلیغات نیست

خب واسم واسه هر کد دعوت ۳۰ تومن میاد بخدا من خودمم هزینه کردم تا این اموزشو یاد گرفتم

خانومای نی‌نی‌سایتی لطفا یادتون نره که پشت هر اکانت یه قلب هست پس لطفا مراقب اون قلب باشید 🌺

البته اگه میخواید کسب در آمد داشته باشید باید سیمکارت همراه اول داشته باشید و نتشم حداقل متوسط باشه

2706