2737
2734

برام سوالع من کلا همه بدنم مو داره موی نازک ولی بور نیس مشکی تقریبا و از نزدیک دیده میشه 🥴الان عقدم دارم فک میکنم عروسی کردم چیکار کنم این موها و باید صاف صاف بشه همه جا؟لعنتی شما چه میکنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو لیزر

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
2728
2740

من دارم مثل شما

هفت ساله متاهلم

دست نمیزنم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
دارم ولی نازک هستن و زیاد مشخص نیست.. اگر بزنی پر تر و مشکی تر میشه مگر بری لیزر جای خیلی خوب

برای من نازکه فک نکنم اثر کنه لیزر قبلا چند بار با تیغ زدم 

ولی بور نیس موهام دیده میشه از نزدیک

2706