2737
2734

ممنون میشم بر اساس تجربتون راهنماییم کنید این قابلمه ها که دسته هاشو از جنس خودشونه خوبن یا اونایی که دسته پلاستیکی دارن؟؟؟چه سایزی بخرم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من رنگی نگیر افتضاح میشه فقط مشکی 

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘
2728

دسته از جنس خودش، بدون پرس و پیچ. 

رنگش بستگی به سلیقه خودتون داره اما اگر برای دم دست هست، روشن نباشه، بعد از یه مدت از قیافه میفته

اندازه هاش رو خب اگر سرویس بگیرید سه یا چهارتا سایز به علاوه ماهیتابه داره

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
عزیزم چه سایزی خوبه بنظرت پنج نفره کفافه؟؟

آخه شما برای جهیزیه یه دونه قابلمه که نباید بگیری!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2738

مشکی دسینی یا فوما اصلی بگیر عالیه یعنی پول بابت ده سال بیشتر دادی! یه سرویس روحی هم بگیر برای دم دستت واسه خورشت و اش و این چیزا..راستش‌من قابلمه خیلی استفادم میشه الان سه دست قابلمه جلو دستم دارم😁اگر مثل منی سه دست بخر

هر سرویس قابلمه ه بگیری از سایز کوچیکش استفاده می‌کنی به نظرم طوسی خیلی خوبه ولی قابلمه استیل چون خیلی سنگینه کم استفاده‌اش سخته فقط برای اینکه غذا بذاری تو ش ببری جایی

با خداباش پادشاهی کن
عزیزم چه سایزی خوبه بنظرت پنج نفره کفافه؟؟

بستگی ب رفت و امد خانواده هاتون داره اگر اهل مهمانی دادن و گرفتن هستن همه سایزش رو داشته باش اگر کم جمعیت هستید بنظرم سه سایزش کافی