2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم انشالله که‌مثبت باشه....نباید پر رنگ بشه؟ شما اینجوری بوده بیبی چکتون باردار بودید؟

من بی بی زده بودم یه خط افتاد انداختم سطل اشغال ....درد پریودی داشتم و نمی‌شدم ...فرداش نزدم گفتم منفیه دیگه ،روز بعدش همینجوری گفتم امتحانی بزنم یهووو یه هاله انداخت ،شوهرمم پشت در دسشویی هی می‌گفت بیا منم ببینم دیگه ،من که فقط رل زده بودم دادم دستش رفتم قبلی که انداختم سطل رو دیدم دوتا خط پررنگه 😂داد زد شوهرم سوت زد ،رفت پیش پدر و مادرش طبقه پایین ،بی حیا داد میزد بی بی چک مثبته مامان بزرگ شدی بابا بزرگ شدی 😂😂😂😂

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
آره ولی سه تای بلایی بهتر معلومه من سرسری نگاه کردم 🤗

اره☺️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
بله هنوز زوده پس ازمایش و سنو نرو دوروز دیگه دوباره بی بی چک بزن پر رنگ‌تر میشه😍

ماه پیش اینقدر گریه کردم که نشد الان دیگه همش بیبی چک دستمه.....خانوم داروخونه ای میشناسم اینقدر زیاد ازش خریدم

من بی بی زده بودم یه خط افتاد انداختم سطل اشغال ....درد پریودی داشتم و نمی‌شدم ...فرداش نزدم گفتم من ...

الهییی عزیزم.....مبارکتون باشه....من ماه پیش خیلی دپ شدم ....دعا کنید مثبت باشه....

ماه پیش اینقدر گریه کردم که نشد الان دیگه همش بیبی چک دستمه.....خانوم داروخونه ای میشناسم اینقدر زیا ...

مبارکه پس گلم به سلامتی ان شاءالله 💚💚💚

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
اره رفتم 10 تا خریدم از دیروژ 7 تاشو زدم🫣

دوتا شو بذار چند روز دیگه بزن واضح تر نشون میده فعلا از پریودت زیاد نگذشته

واسه من فکرکنم حدود چهل روزی گذشته بود🤣همش فکرمیکردم بخاطر استرس پریود نمیشم

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
دوتا شو بذار چند روز دیگه بزن واضح تر نشون میده فعلا از پریودت زیاد نگذشته واسه من فکرکنم حدود چهل ...

اصلا ادم انگار هیجانی میشه همش....حالتای پریودی هم یکم میگیره میری میبینی هیچی نیست.....میگی ولش کن دارم پریود میشم دوباره میبینی نیست.....بلاتکلیفی شیرین اما ازار دهنده ای هم هست

اصلا ادم انگار هیجانی میشه همش....حالتای پریودی هم یکم میگیره میری میبینی هیچی نیست.....میگی ولش کن ...

آره دقیقا ولی من شوکه شدم چون فعلا بچه نمیخواستم

اونموقع ها هم یکم توزندگیم استرس داشتم‌میگفتم‌بخاطر استرسه پریود نمیشم 

دیگه دیدم خیلی دیر شده یه بیبی چک گرفتم گفتم منفیه حتما

دیدم تو چند ثانیه دوتا خط پررنگ افتاد 

منو میگی هنگ کردم انداختمش دور همون لحظه 🤣🤣🤣

گفتم اینا خطا داره باور نمیکنم...

عصرش رفتم آزمایش بدم عکس بیبی چک رو نشون دکتر میدادم میگفتم بنظرتون اینا خطا داره همش میخواستم یه امیدی بخودم بدم که منفیه

ولی جواب آزمایش اومد دیگه خیلی شوکه تر شدم😂😂😂😂🤦‍♀️فقط چند بار از دکتر میپرسیدم مثبته؟مثبته؟

الان حدود سه ماه دیگه مونده به زایمانم

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
الهییی عزیزم.....مبارکتون باشه....من ماه پیش خیلی دپ شدم ....دعا کنید مثبت باشه....

ان شاالله خدا دلتو شاد می‌کنه ،یه فندوق کوچولو میکاره تو شکمت😂😘🫂

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706