2737
2734
عنوان

خیانتکار نامرد باید تاوان اشکهایی که ریختمو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 48 پست
همشم بلاک میکنه و جواب نمیده بیشتر از این میسوزم😭😭

عزیزم منم تجربه مشابه تو‌داشتم درکت میکنم چن وقت با هم بویدن؟

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگرم ایشون حقی به گردن دختری داشته باشن اون حق به گردن شما نیس. به گردن دختریه که چند سال عمرشو پای دروغ و وعده الکی گذاشته.شما جوری برای دو ماه پنج ساله درگیری که مطمئنم اون دختر عین خیالش نیس

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728

بهترین کار بی محلی کردن، خدا خودش به موقع چنان جوابی بهش بده که کیف کنی،به دفعات اینو دیدم... اینجور که رفتار میکنی معلومه هنوز دوسش داری و اگه دوباره به سمتت برگرده قبول می کنی، نگو نه که قشنگ تابلوعه😁و این کار خیانت به خودته.... ادم اشغال رو که میذاره تو سطل زباله که هی نمیره چکش کنه پ ولش کن و تموم ارتباطت رو کلا باهاش قط کن

بنظرتون این آدم میتونه کسیو خوشبخت بکنه؟

وقتی آه کسی گریبانش بشه حتی اگه بهترین زندگی هم داشته باشه روزی کارما حقتو ازش میگیره، حالا یا ضربه مالی،ضربه روحی و عاطفی یا ضربه جسمی

عزیزم منم تجربه مشابه تو‌داشتم درکت میکنم چن وقت با هم بویدن؟

ببین من ۴سال عاشقش بودم خب؟چتمون اجتماعی بود 

بعدش اومد ۱ماه باهم رل بدیم یبارم دیدمش حضوری بعدش خیانت

همشم بلاک میکنه و جواب نمیده بیشتر از این میسوزم😭😭

بخدا منم این دردو کشیدم خیلی حس بدیه مثل مرغ پر کنده میشه ادم پلی باید یاد بگیریم ارزش خودمونو بدونیم مطمئن باش تقاص پس میده مطمئن باش توام از این رابطه درس بگیر 

بیاین یه کوچولو مهربون باشیم زندگی به اندازه کافی سخته 💔
2738
یسری حلقه گذاشتم بیوم داشت میترکید 

فک میکنی

با واقعیت مواجه شو

کسی ک ترکمون میکنه خیانت میکنه

دوسمون نداشته ک رفته

باهامون خوشحال نبوده ک رفتع

پس این ادم قطعا نمیتونه روت حساس باشه.توی زمین بازی اونیکه زمینو ترک میکنه میبازه ن اونیکه میمونه

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔
بنظرتون این آدم میتونه کسیو خوشبخت بکنه؟

نه اون دخترم اخریش نیست ادمای اینجوری لایق خوشبختی نیستن و خدا نمیزاره خوشبخت بشن چون یه اشغال به تمام معنان

بیاین یه کوچولو مهربون باشیم زندگی به اندازه کافی سخته 💔
کدوم دخترو میگین

هر دختری که ایشون گولش زده و چند سال ازش سواری گرفته و وعده الکی داده. ایشون به شما وعده ای نداده که اینقدر نفرینش می‌کنی و پیگیرشی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین من ۴سال عاشقش بودم خب؟چتمون اجتماعی بود  بعدش اومد ۱ماه باهم رل بدیم یبارم دیدمش حضوری بع ...

عزیزم باید بپذیری تو اصلا براش جدی نبودی ،اون هرزه و هول بوده و با همه بوده . بنظرم همینطوری ادامه بدی عمرت رفته و هنوز درگیر یک رابطه یک ماهه هستی

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
فک میکنی با واقعیت مواجه شو کسی ک ترکمون میکنه خیانت میکنه دوسمون نداشته ک رفته باهامون خوشحال ن ...

اخه این ب همممممممممه خیانت کرده و میکنه 

ینی هیشکیو دوس نداشته؟؟؟ب عشق اولش ک ۷سال باش بود خیانتها کرد

2706