2733
2739
عنوان

دیشب الکی الکی باد کردم و به شوهرم محل نزاشتم و گرفتم خوابیدم !!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا  بهش گفتم بریم بیرون ،،،نیومد بهانه الکی آورد  دیگه هی ناراحت شدم ،،،از چش ...

اهان خوب کمی هم حق داری 

ولی مشکل غیرقابل حلی نیس 

امشبم فرصت هست🤭

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

به این فکر کن اگر برعکس بود شما چقدر ناراحت می‌شدید و به عواقبش باعث میشه خودتو کنترل کنی 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731
این چیزا واسه خانوما عادیه عزیزم یهو کینه ای میشن یا به حالتی دوس ندارم طرف مقابلشون رو ببینن و بعد ...

اره مخصوصا شوهرم که خیییییلی بدش میاد ،،،

هروقت محلش نمیزارم ،،،اعصابش بهم می‌ریزه ،،،،

تازه دیشب زور بهش داشت یه حرفی هم زد که دوباره از چشمم افتاد با قهر خوابیدم ،،،،

الان دوست هم ندارم برم طرفش

دم پریودیت نیس؟ هورمونات بهم ریخته باشه؟

من دم پریود وحشتناک میشم اون از من بدتره. منم دیشب باهاش دعوا کردم هزار بار بهش گفتم با حوله دماغ بچه رو نگیر، بچم آلرژی داره آبریزش داره اکثر وقتا خب تا دستمال هست چرا باید حوله رو کثیف کنه دیشبم گفتم هزار بار گفتم نکن این کارو اونم گفت خودت پاک کن گفتم امون ندادی که دستمال دستم بود اونم گفت دهنتو ببند، دلم میخاد سرمو بکوبم به دیوار از دستش لجباز و غیر منطقی و بی احساسه

2740
اره مخصوصا شوهرم که خیییییلی بدش میاد ،،، هروقت محلش نمیزارم ،،،اعصابش بهم می‌ریزه ،،،، تازه دیشب ...

نه عزیزم اشتباه میکنی ببین اگه همینجوری ادامه بدی جدی جدی از چشمت میوفته و اینکه دوباره بخای رابطه تون رو مثل قبل کنی خیلی سخت میشه برات 

بنظرم برو باهاش صحبت هوا هم گرمه یه شربت خنک درست کن برو از دلش دربیار 

من دم پریود وحشتناک میشم اون از من بدتره. منم دیشب باهاش دعوا کردم هزار بار بهش گفتم با حوله دماغ بچ ...

دقیقا 

کاش میشد قبل از ازدواج مردها شرایط قبل از پریودی رو اگاه بشن ودرک کنن 

درک که نمیکنن هیچ بیشتر لجبازی واذیت میکنن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

روی EQ  باید کار کنین ...

خیلی از موارد حل میشه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

تنها سلاح من تو هر نوع دعوایی با همسرم

بغل🤣🤣

بقدری زود خر میشه

حتی وقتی خودشم مقصره با بغل تمومش میکنیم البته ک من خیلی همون تو بغلشم غر میزنم ولی اون زود آشتی میکنه

حتنا امتحانش کن یادش میره 

اگ آن بودم دعوام کنید درس دارم
2706