2737
2739

اوایل کارم یه بخش فنی خوب بودم با ادمای بد که بدجور زیرابمو زدنو ارورهاشونو انداختن گردنم و منم چون نمیشناختمو اولین تجربه کارم بود ازشون زخم زیاد خوردم

بعد بخاطر زیراب زنی هاشون منو گذاشتن پذیرش, منم از اون موقع  مدام میرفتم پیش مدیر که بخشمو عوض کنه اونم قانع شده بود تا اینکه یه شیفت کاری با همونا تو عید داشتم کع باز همون ادم زیرابمو زد  و همون یه شیفتو داستان کرد

حالا مدیره زیربار نمیره بخشمو عوض کنه منم طرحی ام نمیخوام کل طرحم فقط پذیرش کنم 

حالا شنبه قراره با مدیر حرف بزنم چی بگم به نظرتون؟

و اینکه توقف طرح بزنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اونجوری باید کل طرحمو پذیرش کنم کاری که متنفرم ازش و هیچی هم یاد نمیگیرم ...

باید اول رفتار خودتو صادقانه انالیز کنی 

که ایا واقعا زیر اب میزنن یا مشکل هم هست 

اینو اول پیش خودت حل کن 

چون من همکارم دارم از ۱۰ تا نامش ۸ تاش اشتباهه بعد هی جابه جا میشه همیشه میگه زیر ابمو زدن ...ذوست صمیمیم هم هستا ..دختر خیلی خوب اما حواس پرتیه

یه مدت پذیرش بمون تا نظر مسئولتون جلب کنی. بعدش منطقی برو صحبت کن بگو من تا الان سعی کردم خوب باشم و تو پذیرش چیزی یاد نمیگیرم تجربه ای نمیشه برا بعد از طرحم. حیفه علوم آز فقط پذیرش بمونه با مهربونی و منطق راضیش کن 

باید اول رفتار خودتو صادقانه انالیز کنی  که ایا واقعا زیر اب میزنن یا مشکل هم هست  اینو ...

ببین میذارنت تو شرایطی که خطاهات زیاد بشه 

من شیفت با خیلیا داشتم هیچ اروری نداشتم خیلی هم تمیز کار کردمو تحویل دادم اما هر شیفتی با اینا داشتم یه اروری دادمو همینا داستان درست کردن برام مخصوصا یکیشون ,  چون شرایطی برات میسازه و در عین واحد انقدر کار بهت میگه و میریزه سرت که اصلا نمیدونی به کدومش رسیدگی کنی 

2740
ببین میذارنت تو شرایطی که خطاهات زیاد بشه  من شیفت با خیلیا داشتم هیچ اروری نداشتم خیلی هم تمی ...

کار همینه هیچکس تو شرایط،ایده ال کار نمیکنه 

باید رو تمرکزت کار کنی که خطا نداشته باشی و رفتاری هم باید انالیز کنی خودتو ..مثلا من خیلی گارد داشتم حرف نمیزدم ..بعد شنیدم میگن خودشو میگیره ...بعد رویه رو عوض کردم ...شما هم باید یکم بمونی پذیرش با کار عالی خودتو ثابت کن یکم اروم شدی رو خودت کار کن برو جای اضلی ..وقت برای یاذگیری داری نترش

منم طرحم پذیرش بود توقف زدم بعد یه سال افتادم جایی ک میخواستم

چند ماه از طرحت مونده بود توقف زدی ؟؟ بعد اینکه بعد توقف ات رفتی با اون بيمارستان بعدی صحبت کردی ؟ نگفتن چرا توقف زدیو این حرفا ؟

چند ماه از طرحت مونده بود توقف زدی ؟؟ بعد اینکه بعد توقف ات رفتی با اون بيمارستان بعدی صحبت کردی ؟ ن ...

من از دوسال طرح شش ماهش رو پذیرش موندم.بعد دیدم واقعا نمیتونم.انصراف زدم میخواستم بهداشت باشم با مسئولش حرف زدم و کلی التماس تا اخر افتادم جایی ک میخواستم.نه نپرسیدن

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..
کار همینه هیچکس تو شرایط،ایده ال کار نمیکنه  باید رو تمرکزت کار کنی که خطا نداشته باشی و رفتار ...

اخه خیلی وقته پذیرشم الان با اردیبهشت میشه هشت ماه 😕

من میدونم اصلا همین که از اینا ضربه خوردم بخاطر ساده بودن خودمه یعنی یه سری اشتباهم من داشتم و اینکه مثلا این ادم خیلی اهل جیغ زدنه باهاش که شیفت داشتم همون جیغ هاش رو کار من اثر میذاشت ...

اخه خیلی وقته پذیرشم الان با اردیبهشت میشه هشت ماه 😕 من میدونم اصلا همین که از اینا ضربه خوردم بخا ...

نگاهت رو عوض کن 

جیغ اون تاثیر داره 

چون شما هنوز توانایی کار کردن در این شرایط رو نداری بدون توجه به شرایط محیطی 

وقتی اینطوری قضیه رو نگاه کنی خودتو توانمند میکنی 

2706