2737
2739
عنوان

دلتون باچی آرومه و خوشحالید؟

78 بازدید | 14 پست

در شرایط عادی نه در شرایط سخت.من از صب که پا میشم دلشوره وحشتناک دارم.دوتا بچه مدرسه ای دارم انگار خودم مدرسه ایم دلشورع درسشون تکالیف نظافت وووووناهار چی بپزم اصلا نمیدونم چمه

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست

با همسرم که چند روزه از ماموریت اومده وهمین که هست وخطری نداره براش آرومم...هفته پیش جمعه از دلشوره دیونه شدم

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یادما آخرین تاپیکم سال ۹۸ بود همش میگم کاش انروز بود ک بچه ها کوپیک بودن و بزرگترین دغدغشون حرف زدن و راه رفتن نمیدونم خوابیدن و بیدار شدن بود

با همسرم که چند روزه از ماموریت اومده وهمین که هست وخطری نداره براش آرومم...هفته پیش جمعه از دلشوره ...

قدر این دلشوره ها رو بدون هرسال که میگذره انگار دنیا بیشتر سخت میشه

قدر این دلشوره ها رو بدون هرسال که میگذره انگار دنیا بیشتر سخت میشه

حرف شما صحیح...ولی دلشوره همیشه هست وبرای همه نوعش فرق میکنه...شما یه جور ...من یه جور...واین چرخه ادامه داره

2740
حرف شما صحیح...ولی دلشوره همیشه هست وبرای همه نوعش فرق میکنه...شما یه جور ...من یه جور...واین چرخه ا ...

درسته من جای شما نیستم.پس راه حل بدید اینجور موقع ها چکار میکنید؟من در برابررمشکلات ضعیفم

درسته من جای شما نیستم.پس راه حل بدید اینجور موقع ها چکار میکنید؟من در برابررمشکلات ضعیفم

من همسرم شغل خاصی داره وماموریت زیاد میره...خیلی اضطراب ودلشوره دارم فقط تسبیحات حضرت زهرا...نماز..و گاهی ساعت ها گریه آرومم میکنه

من همسرم شغل خاصی داره وماموریت زیاد میره...خیلی اضطراب ودلشوره دارم فقط تسبیحات حضرت زهرا...نماز..و ...

درک می کنم منم تو همین فضا بزرگ شدم و حال الانم فکر می کنم بخاطر دلشوره های اون روزهامه .ولی الان برای زندگی خودم کم آوردم

واقعا  بهترین آرامبخش همینهاست که گفتید

درک می کنم منم تو همین فضا بزرگ شدم و حال الانم فکر می کنم بخاطر دلشوره های اون روزهامه .ولی الان بر ...

اره.... هیچی بهتر از یاد خدا وذکرش بهتر نیست

2706