2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووو ویلای ساحلی ک مزخرفهههههههه😑😑😑بشددددت مزخرف

پس هولیا رو ندیدی تا بفهمی مضخرف چیه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2728
الان اکازیون هست طنزه زخم کارییییی عالیه بزن اینترنت اینایی که میگم تیزرشونو ببین مرداب الان فیلم ...

فسیل و ویلای ساحلی رو دیدم اصلا ارزش اون حجم از پر فروشی رو نداشت 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
فسیل و ویلای ساحلی رو دیدم اصلا ارزش اون حجم از پر فروشی رو نداشت 

فسیل که خیلی اولش غوغا کرد تازه هم اومده بیرون خیلی وقته رو سینماعه ولی با اینکه فقط قشنگ بود جالب نبود نمیدونم چرا اینقدر پرفروش بود

2740
فسیل که خیلی اولش غوغا کرد تازه هم اومده بیرون خیلی وقته رو سینماعه ولی با اینکه فقط قشنگ بود جالب ن ...

تبلیغات 

وقتی با فیلمی مثل اخراجی ها 1 مقایسه میشد فکر کردم ازش سرتره حتی 1 درصد اونم جالب حال خوب کن نبود 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
چرا فسیل عالیهههههه😍😍😍👌🏻

اصلا باهاش نخندیدم