2737
2734

کسی بوده بدونه ترم غیر حضوری برداری چجوریه ؟

امتحانا چجوری و چند وقت یه باره 

رشتم یا تدریس  زبان یا مترجمی زبان بر میدارم ،هنوز نمیدونم لطفا اگه اطلاعی از این رشتها دارید بگید .

خودم ttc زبان دارم 

کاری به کنکور ندارم چون نه شهرم دانشگاه خوب داره داره نه من اعصاب خوندن کنکور مخصوصا که الان باید ترمیم هم بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترم غیر حضوری خودتت میخونی بعضیاش کلاس انلاین هم دارن میری حضوری امتحان میدی 

امتحانا اخره ترمه دیگه 

دانشگاه بدی نیست 

راجبه رشته ات اطلاع ندارم

سواله دیگه ایی داشتی در خدمتم😊

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2738
میشه بپرسم برای چی میخای این رشته رو دانشگاه بخونی ؟ اخه تی تی سی هم داری بخاطر همون پرسیدم 

چون میخوام یه چیز رو حرفه ای ادامه بدم .

رشتهای دانشگاه پیام نور زیاد نیست 

حسابداری ،روان ،مترجم زبان ،تدریس زبان ،حقوق ،علوم تربیتی 

ایناست .

در ضمن من عاشق زبانم ،و دلم میخواد عالی باشم 

چون میخوام یه چیز رو حرفه ای ادامه بدم . رشتهای دانشگاه پیام نور زیاد نیست  حسابداری ،روان ،م ...

من خودمم رشتم زبانه

ولی از اول ترم خیلیییییی دو دلم چون همش با خودم میگم وقتی من میتونستم با همون مدرک تی تی سی شغل داشته باشم پس الان دانشگاه رفتنم چیه 

جالب اینجاست موسسه ها هیچکدوم توجه ندارن به مدرک دانشگاهی همش میگن تی تی سی 

من خودمم رشتم زبانه ولی از اول ترم خیلیییییی دو دلم چون همش با خودم میگم وقتی من میتونستم با همون م ...

چرا میگن تی تی سی چون یا میخوان پول دورشون بگیرن توی اموزشگاه خودشون ،یا کلا ttc همون چیزیه که مناسب اموزشگاهاست 

کلی خب بقیه ارگانها چی ایا اونام مدرک دانشگاهی مهم نیست براشون 

مثلا شد و یه شرکت استخدام شدید و یا آزمون استخدامی آموزش پرورش دادید 

من اموزش

خب شما حتما بعدا آزمون ماده ۲۸ شرکت کنید 

و از الان میتونید توی مدارس یا پیش دبستانی کار کنید ،یا کلاس خصوصی بزارید ،یکم یه خوش‌اخلاق باشید خودبخود مشتری میاد ،مهم نیست پولش کمه ،از یه جا باید استارت بخوره .

اینو باید یادمون باشه که همین که یه زبان ،بیشتر از بقیه بلدیم یعنی بردیم 

به نظرم زبان همیشه به درد میخوره 

اگه مجردی و وقت داری یه پیج اینستا بزن و آموزش بده. تولید محتوا کن  ،خیلی خوبه 

من خودم توی پیش کار میکنم ولی خب دانشگاه نرفتم هنوز 

2706