2737
2739

من ولخرج بودم نه تنها برای خودم بلکه برای همه خونواده یه تشکرم نمیکردن ازم تااخرین بار که به پدرشوهرم گفتیم فلان قرضمونو میخواییم عمل داشتم گفت ندارم و ... دیدم منو نصیحت میکنه یکم پول جمع کن خب چرا ولخرجی 😐

انگار نه انگار همش از ما قرض میکرد 

منم دیگه دو هفته ولخرجیمو گذاشتم کنار الان بالای ۱۵تو این دو هفته جمع کردم (از حقوق همسرم)

به شوهرم گفتم یه یه قرونی به کسی نمیدم مانع پیشرفتم شدن چون احمق بودم دیگه نمیزارم 

زندگی خودم از همه مهم تره مردشوره مهربونی ابلهانمو ببرن 

الان فهمیدم زنگ زده شوهرم ۳۰۰براش ریخت 

گفتم چرا ریختی گفت اخه ۳۰۰پولی نییت که بخدا دیگه نمیرن مگفتم همون ۳۰۰ ۳۰۰شد فلان قدر اخرشم چوب شد خورد تو سرت من جون دادم تا مهربونیه بیخودمو ترک کنم 

چیکار کنم شوهرمم یکم درست بشه 

قشنگ میدونن این پسر سادست فقط به این میگن پول 

الان دیدن عوض شدم یه جورین باهام 

تو جمعمم گفتم میخوام طلا بخرم تا سال بعد با وام ماشین بخرم پس اندازمم دست خودم نیست دست یکیه که خودم خرجش نکنم 

مادرشوهرم اخماش رفت توهم شروع کرد این ظرفارو موقع شستن بهم کوبیدن

نگین چرا گفتیا همچین تصمیمی نداشتم فقط خواستم دلم اروم بگیره😅که گرفت 

شما چجوری پس انداز میکنید؟

من این روزا روحیم عالیه اعتماد بنفس دارم اصلا

خیلی اشتباه میکنی میگی خیلی بد ضربه میخوری

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول زیاد دست همسرت نزار اگه اجازه میده کلش پیش تو باشه اندازه خرج روزانه ببره فقط،

یه بار آرایشگاه بودم شوهرخاله اومد دم در و یه چیزی گرفت .خودش تعریف کرد نون نداریم اومد پول نون گرفت ازم گفتم نداشت؟گفت کل پول دست منه ،کرایه هاشو و خرجشون میدم ...نپسندیدم ولی به راحتی خونه خرید وماشین

2731
چقدر بی سیاستی شما... زن اینقدر ساده ندیدم من تو جمع گفتی میخوای طلا بخری و ماشین و برنامه های شخص ...

سیاست نداشتم الان خونه زندگیم نداشتم من اصلا برنامم چیزه دیگست خوبه گفتم اینجوری گفتم انقدر نگن پولتون چی شد چیکارش گردین حقوقتو گرفتی؟

من اطرافیانمو میشناسمو باهاشون اونجور رفتار میکنم ادما شکل هم نیستن 

پول زیاد دست همسرت نزار اگه اجازه میده کلش پیش تو باشه اندازه خرج روزانه ببره فقط، یه بار آرایشگاه ...

همش دست منه امروز دادم کارتو خرید کنه سریع زد ولی خب اون موقع که همش پول میخواستن الان دیگه نمیخوان چون رک گفتم خودم نیاز دارم

2738