2737
2739

سلام

اول این نکته رو بگم که خانوادم مذهبی و تعصبی ان تا حدودی. 

ما قبلا دانشجو ی دانشگاه بودیم اما ایشون درسشون تموم شده ی ساله. خودش زنگ بزنه پدرم حرف بزنه یا پدرشون تماس بگیرن؟؟ بنظرتون کدومش بهتره. چون میگم شاید پدرش نتونه به خوبی خودش صحبت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرش زنگ بزنه به مادرتون قرار بذاره بیان خونه تون 

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2731

قطعا پدرش

بزرگتر باید باشه

حرف خودشو جدی نمیگیرن 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2738

اگه میخواین سنتی نشون بدین و خانواده سختگیر و .... که باید خانواده تماس بگیرن

معمولا مادرها اولین بار با هم صحبت میکنن، اگه اونا نه میشه پدرها

مگه میخوان چه حرفی بزنن توی ۲ دقیقه تماس تلفنی که خودش بهتر از پدرش صحبت کنه؟؟؟

میخوان اجازه خواستگاری بگیرن و یه روزی هماهنگ کنن همین

ولی باید بزرگترها صحبت کنن

چرا منفی؟

عزیزم اینا همه نشانه خوبی نیست 

خانواده متعصب 

پسر تازه فارغ التحضیل شده یعنی در شرایط عادی قطعا سربازی نرفته و کارم نداره 

خوب مهم ترین چیزها رو هنوز نداره 

اگرم باابن فکر میری جلو که بهت گفته خانوادمم پشتمه باز اشتباهه ....چنین چیزی نیست 

کلا زیر ۲۵ اگر هست دست نگه دار تا ثبات پیدا کنه زندگیش

عزیزم اینا همه نشانه خوبی نیست  خانواده متعصب  پسر تازه فارغ التحضیل شده یعنی در شرایط ع ...

تو بهترین دانشگاه حقوق خونده 

چند ماه دیگه سربازیش تموم میشه و برای ازمون وکالت داره میخونه😑😑😑 تاحالام کم و کسری ندیدم.

زیر ۲۵ ام نیست 

عزیزم اینا همه نشانه خوبی نیست  خانواده متعصب  پسر تازه فارغ التحضیل شده یعنی در شرایط ع ...

خانواده‌ متعصب که خانواده خودش هستن، نه خانواده اون آقا

اگه بخاطر خانواده متعصب خودش بخواد به کسی جواب منفی بده یا یه نمره منفی درنظر بگیره که نه فقط با این آقا با هیچ شخص دیگه ای هم نباید ازدواج کنه!

2706