2737
2734
عنوان

کنکوری های عزیز

70 بازدید | 5 پست

‌میلیون‌ها آدم تا الان جاي‌شما بودن، گذروندن این مرحله‌رو، الان احتمالاً سر ي‌کاري مشغولن، عاشق‌شدن، ازدواج‌کردن، و هرکدوم به نحوي دارن زندگي مي‌کنن. هیچ‌کدومشون بعد از کنکور بیچاره نشدن، هیچکدومشون بخاطر کنکور نمردن. شما اولین نفر نیستید، آخریشم نیستید‌‌. خیلي از آدماي‌دنیا توي رشته‌‌اي که تحصیل‌کردن کار ‌نمي‌کنن، خیلیاشون از دانشگاه هاي خوب‌انصراف ميدن، خیلیاشون دانشگاه‌نمیرن و آدماي موفقين. موفقیت خودِ شمایید، آرامشتون، اعتماد به نفستون، و تموم برنامه‌هایي که فارغ از کنکور براي زندگیتون دارید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و استاد دانشگاهایی دیدم ک سوپری زدن و....

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2728