2733
2739
عنوان

از چه ذکری حاجت گرفتید؟

262 بازدید | 33 پست

من حالم خیلی بده

هرچی تلاش کردم نشد

دیگه فقط میخوام دعا کنم

هر چند توان دعا کردن هم ندارم

شما از چه ذکری حاجت گرفتید؟

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ذکر استغفار، نماز استغفار، نماز اول وقت، ترک گناه، نماز توبه، سوره بقره،  نماز شب، نماز جعفر طیار، نماز غفیله، نماز وتیره، حدیث کسا، دعای توسل، سوره یس، عریضه نویسی به امام زمان، چله شهدا

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
وقتی حضرت یونس تو شکم ماهی بود با این ذکر نجات پیدا کرد خدا تو ایه بعد خودش قول داده از غم نجات میده ...

یعنی بگم یونسیه؟

ذکرش چیه دقیقا

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

هر روز صدتا صلوات فرستادن و برای سلامتی و فرج آقا امام زمان دعا میکنم و ثوابش رو هدیه میدم ...هر روز به یک شهید

هر شب قبل خواب سوره ی واقعه،زیارت عاشورا،دعای علقمه 

برای من معجزه کرد ....خدایا شکرت 

فقط بخون و رها کن ،با خودت تکرار نکن خوندم نشد ،پس کی میشه ....فقط بخون ...ادامه بده و به خدا ایمان داشته باش ،ان شاالله معجزه ش رو میبینی ،ناامیدی رو شیطان میزاره تو قلبت ،شاید دیر بشه ولی تکرار کن ،مداومت داشتن و ناامید نشدن خیلی تاثیر داره ،از خدا می‌خوام به حاجاتت برسی و خدا گره از مشکلاتت باز کنه.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

سوره ی توحید هم هر روز یه دور تسبیح و مجدد اول نیت میکنم برای سلامتی و فرج آقا امام زمان و هدیه میدم به روح پاک و مطهر شهید ابراهیم هادی.....قربون بزرگی خدا و پاکی روح شهدا و اهل بیت بشم من ،اگه حاجاتمو نده یا دیر بده لااقل دلمو آروم میکنن و حس سبکی میدن به قلبم

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706