2737
2734

سلام 

بچه ها یه سوال برای کم شدن وزن باید روزی چقد کالری بخورم؟

۵۰۰ تا خوبه؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک بامداد خمار را ببین

سرچ کنم؟

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
2728
با ۵۰۰ تا از پا میفتی من ۶۴ کیلو هستم ۱۳۰۰ تا باید بخورم 

یه ماهه ۵۰۰ کالری میخورم 

اخرش ۸۰۰ 

میترکم 

۱۳۰۰ زیاده اخه

بله عزیزم

ممنونم

یه ماهه ۵۰۰ کالری میخورم  اخرش ۸۰۰  میترکم  ۱۳۰۰ زیاده اخه

خب استپ نکردی یا مشکلی برات پیش نیومده مثل ریزش مو سر گیجه

فوقش آدم در هفته میتونه دو روز فست باشه مثل شما ۵۰۰ کاری بخوره نه هر روز

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2738
خب استپ نکردی یا مشکلی برات پیش نیومده مثل ریزش مو سر گیجه فوقش آدم در هفته میتونه دو روز فست باشه ...

استپ بودم 

از وقتی ۵۰۰ میخورم از استپ دراومد 

چرا مشکلی پیش اومده بهم میگن معتاد😂😂😂

زدم به سیم اخر خسته شدم 

چهار ساله