2737
2734
عنوان

از عذاب وجدان نمیتونم تغیر کنم

133 بازدید | 6 پست

من چند ساله پشت کنکورم از کنکوری بودن اصلا خوشم نمیاد تو مسیر کنکور پژمرده میشم و نمیتونم بخونم هدفم فرهنگیانه خوندما ولی مثل کسی ک لایق رتبه خوبیه نه دیروز رفتم کنکور اومدم راضی نبودم و امیدم ب خداست ک قبول شم از دیروز دلم میخواد روش زندگیمو تغیر بدم پیشرفت کنم ب خودم برسم کمتر از یه ماه مونده برا ترمیم معدل برا اون بخونم ولی عذاب وجدان دارم میگم این کارارو باید تو دوره کنکور میکردم چیکار کنم نمیتونم شروع کنم. 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

از اون آدمایی که از شدت استرس هیچ کاری رو درست انجام نمیدی 

نه درس میخونی نه کار دیگه 

همه کارم نصفه رها میکنی؟؟

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یبار از یکی شنیدم که یکی 40،50 روز مونده به کنکور شروع به خوندن کرد اما عالی شروع کرد و پرستاری قبول شد البته توی دهه 90 

اینو قبلا اینجا به یکی دیگه هم گفتم

چند سال دیگه در حالی که تو به هیچ کدوم از رویا هات نرسیدی حتی جرئت اینکه دوستات رو فالو کنی نداری چون اونها دارن رویاهاشون رو زندگی میکنن و تو شکست خوردی 

ولی بدون کنکور همه چیز نیست اتفاقا دیروز خبر قبولی یکی توی آموزگاری رو شنیدم که یکی از رشته‌های فنی حرفه یا کاردانش رو خوند و لیسانس پیام نور شهر کوچیک رو داشت 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی