2733
2734
عنوان

کجل شدم

77 بازدید | 6 پست

بچه ها فک‌کنم مجبورم پوستیژ دیگه استفاده کنم با ۲۵ سال سن موهام همش میریزه تازه همشم بهش میرسم کوتاهم هست خسته شدم

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
پلی کیستیک نیستی ؟ ازمایش هورمونی دادی ؟

اره سالمم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک‌پیج میفرستم هایلاتهاش بخون و سبک زندگیت عوض کن 

خیلی جواب داده 

niloofarpco 

و اینکه تو گوگل سرچ کن این تایپیک‌پیدا کن خیلی قدیمی هست اما راهکارهاش خداست خودم با چند تا از راهکارهاش موهام در امد و پر شد 

اسمش اینه 

کسانیکه ریزش مو دارن بیان ۲ 

تایپیک مال شیده هست هزار و خرده ای صفحه چند صفحه اول بخونی اکی هست 

فعلا امضا ندارم
2731
https://www.ninisite.com/discussion/topic/322090/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-% ...

ابی نشده