2737
2739
عنوان

من مقصرم بنظرتون؟

264 بازدید | 28 پست

دیشب با چنتا از دخترای فامیل دور هم جمع بودیم گفتن بیاین ازهم انتقاد کنیم خدا شاهده با اینکه ویژگی بد زیاد داشتن نگفتم دلم نیومد بگم و فقط خوبشونو گفتم بعد یکیشون برمیگرده ب من میگه تو اعتماد ب نفس کاذب داری و اینکه ظاهری میخندی اون منظورش این بود ک وقتی ناراحتم ب روم نمیارم قبلا ب خودم گفته بود ناراحت نشدم از این حرف ولی پشت سرش اون یکی ک منظورشو نگرفته بود میگه اره اره دقیقا ظاهری میگه میخنده پشت سر یجور دیگس من واقعا ناراحت شدم ک اینجوری فک میکنه در مورد من گفتم ینی چی منظورت چیه خورد تو پرش بلند شد گفت حوصله کل کل ندارم باتو از اتاق رفت بیرون بقیه هم میگفتن ک اره جنبه نداری و این چرتو پرتا

واقعا این ینی جنبه نداشتن؟ هرچی بخان بگن توام هیچی نگی ک بگن جنبه داری؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمش انتقاده دیگه  یعنی چی منظورت چیه نداره  تو متوجه نشدی منظورشونو اونام بی جنبه بودن ...

ن اینی یکی انگار منتظر بود ی همچین بحثی بشه ک عقده هاشو خالی کنه اره درسته انتقاده من خیلی انتقاد پذیرم و خیلیای دیگه انتقاد کردن و شنیدن ولی خب اصلا ناراحت نضدم چون با شوخی و خنده بود این یکی ی قیافه ای گرفته بود انگار واقعا سر جنگ داره! 

2731
بزار یک جیزیو نشونت بدم.   شاید زیاد مرتبط نباشه اما یکمی هست

دقیقا همنجوریه.. 

خوب شد این موضوع پیش اومد فهمیدم دیگه باید دور خیلیارو خط بکشم

همین عقده ایو من ی هفته بیمارستان پیشش موندم منتی نیست ولی ادم باید نمک نشناس نباشه

ن اینی یکی انگار منتظر بود ی همچین بحثی بشه ک عقده هاشو خالی کنه اره درسته انتقاده من خیلی انتقاد پذ ...

تو هم باید نظر واقعیتو میگفتی دربارشون ن اینک بترسی ناراحت بشن

2740
چ ترسی؟ من دوس ندارم نقات ضعف کسیو ب رخش بکشم متاسفانه 

خب فداتشم نشستن از هم انتقاد میکنن اینکه نقاط ضعف کسیو دوست نداری ب روش بیاری ک نکنه ناراحت بشه میشه ترس از ناراحتی طرف 

2706