2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با این قیمت فک کنم ایسوس

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
2738

سراغ استوک به هیچ وجه نرید

در این رنج قیمتی لنوو بسیار کاربردی هست لا نسل ۱۳ cpu های اینتل و گرافیک داخلی نسل جدید iris 

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
سراغ استوک به هیچ وجه نرید در این رنج قیمتی لنوو بسیار کاربردی هست لا نسل ۱۳ cpu های اینتل و گرافیک ...

چرا نرم؟ خب من مثلا بودجم نمیرسه به ۳۵ ملیون ولی با ۲۵ تومن میتونم بخرمش دلیلشو میشه بگید

هرچی میخری Ram ش بالا بگیر مال من ۴ بود پدرم در اومد در حد چندتا پی دی اف و فیلم دیدن استفاده میکردم ولی همونم بعد یه مدت مثل لاکپشت باز میکرد بردم بیرون کردنش ۱۲ الآن مثل فرفره کار میکنه اما از تعمیراتی ها شنیدم لنوو بیشترین خرابی رو بین لپ تاپا داره

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
هرچی میخری Ram ش بالا بگیر مال من ۴ بود پدرم در اومد در حد چندتا پی دی اف و فیلم دیدن استفاده میکردم ...

من اهل بازی زیاد نیستم ولی دوست دارم رام بالا داشته باشه با حافظه ۵۱۲

چرا نرم؟ خب من مثلا بودجم نمیرسه به ۳۵ ملیون ولی با ۲۵ تومن میتونم بخرمش دلیلشو میشه بگید

چون استوکا باز شدن و پلمپ نیستن احتمال اینکه قطعاتشون جابه جا کنن خیلی زیاده ریسک نکن مثلا قطعات نورو برمیدارن چیزای فیک میزارن به جاش

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706