2733
2734

مامانم یه دبه بزرگ ترکشی کلم برام اورده منم تو یه ظرف نسبتا بزگ ریختم دادم بهشون به نظرتون خوبه؟؟؟ 

اره

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قندبزار 

چایی بریز 

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2731
2738

اره خوبه. حالا نمیخواست خیلی زیاد هم بدی.توی یه ظرف یبار مصرف ازینا که تقریبا یک کیلوییه میریختی میدادی که حالا نخواد باز ظرفتو یچیز بده.   ما هرموقع آش یا حلیم یاماست میگیریم یا کسی واسمون نذری میاره وظرفاش مناسب باشه میشوریم نگه میداریم واسه اینجور وقتا بکار میاد

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم