2733
2739
عنوان

درمان شپش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 31 پست
این شپش ها علاوه بر موهاش توی پتو ها روکش های بالشتی و شال و روسریش مونده  همه رو بریزین دور& ...

وقتی ۶سالش بود می‌رفت مهدکودک از همون موقعه گرفت سرش پر پر بود ما نمیدونستیم شپش چیه اصن تا اینکه رفتیم مهمونی خونه داییم بعد اونا فهمیدن گفتن رو‌موهای دخترتون حشره هست چیه 😐🤦🏻‍♀️خلاصه ابرومون رفت و از همون موقعه نزدیک ۱۰.۲۰بار رفت و برگشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکارش کنم بنظرت کلافه شدیم اصلا قبول نمیکنه موهاش کوتاه بشه این شپشه هم داره نابودش میکنه

چرا هیچکاری نمیکنید؟من بچه بودم اصن نظرمو نمیپرسیدن موهامو میزدن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من دخترم شپش گرفت اگه بگم دوروزه از بین بردمش باور میکنی همه پتو ها بالشت ها وروتختی هایی که استفاد ...

بیچاره مامانم همه کار کرد بخدا هرروز شامپو شپش میزد هزارتا انواع شامپو خرید براش طوری شد که باورتون نمیشه وقتی میزنه همون موقعه چندتا شپش میوفتن رو‌دستش میمیرن 

امروز خسته شد نشست گریه کرد دلم براش سوخت بازم بهش گفت بیا شامپو بزن راضی نشد رفت اتاقش درو هم‌کوبید

2731
یه متخصص رفع پزشک مراجعه کنید توی یک روز پاک میشه تمام ملحفه و روتختی و رو بالشتی و هرچیزی که با سر ...

دقیقاً تو فکر این بودیم ببریم دکتری چیزی ولی واقعا خجالت میکشم چی بگیم بگیم شپش داره ؟ اصلا چه دکتری ببریم؟

قطره کیمیا.منم دقیقا ۶سال درگیرش بودم هرسال از مدرسه میگرفت با بدبختی تمیز میکردم خوب میشد.تا سال دیگه که باز میرفت مدرسه و روز از نو روزی از نو.پارسال دیگه دلو زدم دریا کیمیا گرفتم گفتم ضرر داشته باشه نداشته باشه میزنم.یعنی عالیییییی بودا.دو ساله راحتم دیگه.البته خودشم بزرگ شده تو مدرسه رعایت میکنه دیگه سرشو نمیچسبونه به بچه ها😂

دقیقاً تو فکر این بودیم ببریم دکتری چیزی ولی واقعا خجالت میکشم چی بگیم بگیم شپش داره ؟ اصلا چه دکتری ...

منم دخترم شپش گرفت نمیدونستم چیکار کنم بردمش دکتر خود داروخونه اروم مشکلمو بهش گفتم خودش شامپوشو داد 

2738
قطره کیمیا.منم دقیقا ۶سال درگیرش بودم هرسال از مدرسه میگرفت با بدبختی تمیز میکردم خوب میشد.تا سال دی ...

مرسی عزیزم حتمااا امروز می‌خریم خدا کنه بره کلافه شدیم از دستش

چون دیابت داره مراعاتش میکنیم ولی بشدت لجباز و زبون نفهمه 

منم دیابت دارم ربطی نداره توخواب موهاشو خودتون بزنید که مجبوربشه بره آرایشگاه دوباره تمیزتربزنه 

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
دقیقاً تو فکر این بودیم ببریم دکتری چیزی ولی واقعا خجالت میکشم چی بگیم بگیم شپش داره ؟ اصلا چه دکتری ...

بیماری خجالت نداره

شپش هم یه بیماریه مسریه پس باید درمان بشه یا اینکه ولش کنین

در مورد متخصص اطلاعی ندارم پرس‌وجو کنید ببینید کی خوبه

و اینکه حتماً خودتون تحقیق کنین ببینین تو کسایی که بهش نزدیک میشن کسی شپش نداره 

اگه داره احتمالا هر بار دوباره داره از همون می گیره

بعد یه چیزی

چطور از اینکه به دوستاش تو مدرسه یا خونه نگه که شپش داره و از این که بهشون منتقل نکنه جلوگیری میکنه؟

تو روابط دوستیش تاثیر نمیذاره اگه بدونن این موضوع رو؟

بیچاره مامانم همه کار کرد بخدا هرروز شامپو شپش میزد هزارتا انواع شامپو خرید براش طوری شد که باورتون ...

عزیزم شامپو خالی زدن که فایده نداره باید در همین حین شونه بکشی تا همه شپش ها و رشک ها بیان بیرون 

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
مگه میترسه همچین میفهمه ۶سالش بود شپش گرفت الان ۱۲سالشه و همچنان داره هرسری می‌ره بعد برمیگرده  ...

من یه بار سم زدم .کامن فکر کنم .خطرناکه ولی عالی بود 

اون موقع فکر نمیکردم خطر داشته باشه

2706