2733
2739
عنوان

درمان شپش😐

247 بازدید | 31 پست

باورتون نمیشه خواهرم پنجمه ...۶ساله شپش داره یعنی مادرم امروز نشست گریه کرد ۶سال دارن با شپش میجنگن حالا ما نداریم فقط خودش راضی هم نمیشه موهاشو پسرونه کنیم...هرسری می‌ره بعد برمیگرده خیلی عجیبه 

انواع شامپو زد هرکاری کرد نرفت😐🤦🏻‍♀️ 

دیگه اونو باید باتیغ تاته کچل کنید

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اون شپش دیگه رفتنی نیس مگر با کچل کردن  بترسونیدش  بگید اگه نزنی شپش کم کم موهارو مبخور ...

مگه میترسه همچین میفهمه ۶سالش بود شپش گرفت الان ۱۲سالشه و همچنان داره هرسری می‌ره بعد برمیگرده 

هرسری مادرم لباساش و وسایلش و همچیش جمع می‌کنه میشوره باز دوباره تکرار میشه خسته شدیم

یه متخصص رفع پزشک مراجعه کنید توی یک روز پاک میشه

تمام ملحفه و روتختی و رو بالشتی و هرچیزی که با سرش تماس داره رو بندازین دور نو بخرین

لباس هم دو سه تا نو بخرین براش اونا رو یه ماه استفاده کنه

بقیه لباساشو یک ماه بذارین جلو آفتاب بعد هم بدین خشک شویی

ایشالا خوب میشه

نشد هم دیگه شیش ساله داره باهاش سر و کله میزنه عادت کرده دیگه خودش بذارین خودش باهاش کنار بیاد ببینه چیکار کنه اگه نمی ذاره مو هاش رو پسرونه کوتاه کنین

وای چقدر وحشتناک باید اساسی به فکر باشید 

اولا یک اتاق جداگانه براش در نظر بگیرید و تمام پتو و فرش و رو بالشتی و..... اون اتاق رو کامل بشورید و ضد عفونی کنید 

درضمن وقتی شمش داره و هیچ جوره راضی نمیشه کوتاه کنه باید خودتون وقتی خوابه کوتاه کنید موهاش رو 

بعد خودتون ببریدش حموم و اول حسابی با شامپو معمولی موهاشو بشورید بعد اسپری ضد شپش پریم بخرید و طبق دستور العمل اجرا کنید در طی این مراحل مدام وسایل اتاق رو بشورید و ضد عفونی کنید 

من دخترم شپش گرفت اگه بگم دوروزه از بین بردمش باور میکنی

همه پتو ها بالشت ها وروتختی هایی که استفاده میکردیم شستم لباس هارو همه شستم تو آفتاب پهن کردم بردمش حمام سرکه زدم وباشونه مخصوص شونه کردم دقیق ۳ ساعت تو حمام اینکارو کردم همه شپش ها از بین رفت فرداش هم جلو نور نشستم همه رشک هارو کشیدم انداختم تو سرکه 

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
2706