2737
2734
عنوان

اصلا دیگه باهام حرف نمیزنه

133 بازدید | 11 پست

دوست دانشگاهم که پسر بود از وقتی رفته تو رابطه دیگه باهام حرف نمیزنه فقط گفت شرایطم طوری نیست باهات حرف بزنم من درک میکنم ولی خیلی ناراحتم دلم براش تنگ شده🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حتما پارتنرش خوشش نمیاد 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

دیشب دیدم تاپیکتو 

بنظرم بیخیالش بشی بهتره دیگه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2740

برای احضار فوری و سریع شخص از راه دور باید این کلمات را در سه برگ کاغذ بی خط بنویسید و در خاکی که رویش سبز(کنار چمن یا گل) باشد دفن کنید و هر کدام را نقطه ای متفاوت دفن کنید. با دفن این طلسم که خادم قدرتمندی دارد مردی که از زنش یا دوست دخترش جدا شده است باز می گردد و شخص غایب به محبت احضار می گردد. این کلمات را بنویسید و دفن کنید.

صبأوت-صبأوت-صبأوت – ال شراي – نشائت نشائت

توكلوا يا خدام هذه الاسماء الشريفه بجلب وتهييج (فلان ابن فلانه) الى محبة وعشق (فلانه بنت فلانه) بارك الله فيكم وعليكم يا خذام هذه الحروف الناريه والمائيه والترابيه والقهريه الوحا الوحا العجل العجل

همچنین در هنگام دفن کردن این طلسم، توکیل را بخوانید(از توکلو یا خدام هذه تا انتها